İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Türkiye heklendi Sizde heklene Bilirsiniz!!!

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Wordpress Türkiye sitesi kullanıcı seviyelerinde yaptıkları hata yüzünden heklenmiştir. Siteyi hekleyen kişinin wordpress kurulum dosyasının içerisine sitelere direk bağlanabilmesi için bazı kodlar eklediği sanılıyor. Bu yüzden 26 Hazirandan sonra wordpress kuran yada güncelleyen kişilerin yeniden wordpress kurmaları gereklidir.

http://www.wordpress-tr.com/

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Sitede 25-27 Haziran arası diyor 26sından sonra demiyor. Ayrıca bi ihtimal deniliyor. Ben 6 temmuzda yüklemiştim sorun görünmüyor sizde sorun varsa güncelleyin dosyaları.

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Sürekli heklenen bi yerden indirilen dosyalar ne kadar güvenli olur acaba? Enteresan doğrusu.

crazywebbers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla hep iframe virüsü yiyoruz durduk yere scriptten mi acık varda giriyor serverden mi orasını bilemiyorum ama boyna bu wordpres ve whmcs sistemlerine bulşıyor diğer tüm siteler normal benim pc de virüs de yok olsa diğer sitelerime bulaşır sadece bu 2 sitede var
:D

anormal bir durum
hayırlısı
allah ıslah etsin o virüsü yazan .... lerin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5