İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress ücretsiz Türkçe blog teması ( Manşetli )

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
amphion1-300x156.jpg

Kişisel blog teması, wordpress haber teması, wordpress magazin teması, sağlık teması, wordpress mizah teması ve daha birçok alanda kullanılabilecek oldukça şık bir tema. Türkçe wordpress teması arayanlar için Türkçe’leştirdik.

Tema, siyah, beyaz ve gri tonlarından oluşuyor. Yer yer mavilikler katılarak biraz hareketlendirilmiş. WordPress Türkçe blog temamız, oldukça şık bir manşet alanına sahip. Ayrıca manşet alanının hemen altında dörtlü bir blog ve hemen altında kişisel bir blog havası veren bölümler, temaya ayrı bir güzellik katıyor.

Gerek ana sayfada, gerek sayfa ve kategori içlerinde, gerekse konuların hemen altında, yazıların sosyal ağlarda paylaşımı için butonlar mevcut. Bunların admin panelinden ayarlanabiliyor olması da ayrı bir kolaylık sağlıyor.

Tema genel hatlarıyla tarafımızdan Türkçe’leştirilmiş olup, göze çarpan bir hata yoktur. Fakat çevirisi yapılmamış bir kısıma rastlarsanız konu altından bizlere iletebilirsiniz.

Temayı yüklediğiniz ve aktifleştirdiğiniz zaman, admin panel>görünüm menüsünde, tema ayarlarının olduğu bir bölüm göreceksiniz. Bu kısımdan tema ayarlarınızı çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. Tema ile birlikte admin panel de Türkçe’leştirilmiştir. Gözünüze çarpan kısımlar olursa, konu altından bildirebilirsiniz.

Tema için Türkçe demo ekleyemiyoruz. Fakat Türkçe olarak önizleme resimleri mevcut. Demo site ingilizcedir.

WordPress Türkçe blog teması önizleme resimleri : Resim 1 | Resim 2

Not : Resimlerin kötü görünmesinin nedeni, fazla yer kaplamaması için boyutlarının küçültülmesinden dolayıdır. Demo sitede daha canlı görebilirsiniz.

Kaynak : http://vaays.com/turkcetema/wordpress-turkce-blog-temasi-amphionlite.htm

asliuzun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Wordpress Türkçe tema geliştirme

Arkadaşlar öncelikle wordpress Türkçe tema geliştip bunu ücretsiz dağıtan herkeze çok teşekkür etmemiz lağzım kendimde grafik tasarımı ile uğraştığımdan az çok da bu işi bildiğimden arkadaşların yaptıkları kesinlikle kolay bir şey değil önemlisi bunu bedel almadan sadece insanlar kullansın diğer yapıyorlar ben şahsım adına hepsine teşekkür ederim sizde edin

Bir çok müşterilerimize çalıştığım firmadan dolayı bu tip hizmet verdiğimizden word pressle epeyi iş yaptım.Tema bir defa mutlaka Türkçe olmalı arama motoru açısından ayrıca seo optimizasyonuda çok iyi olmalı.Birde tabi müşteri istekleri var görsellik çok fazla istiyorsa ona göre tema seçmelisiniz.

Ama benim gibi portal yaypıp reklamlardanda para kazanmaya çalışan birisi iseniz mutlaka 1 neden seo olmalı tema seçiminde.Bu konuda en iyisi Baybul Word Press Türkçe Teması benim hacizane 4 tane sitem var ve google reklamlarında az çok kazanıyorum onların hepsini bu temaya geçirdikten sonra trafiklerim yaklaşık %40 civarında artı 1.5-2 ay içinde Tema ya ek herhangi bir kod eklemedim gerek yok çünkü bayağı inceledim

Ayrıca biraz kod bilginiz varsa belli optimizasyonlarla wordpresin kendi çıkardığı Twenty Ten ve Twenty Eleven temalarınıda seo olarak başarı hale getirebiliyorunuz.Benim size önerim aramalarda iyi sonuç için bu yazıda yer verdiğim temaları kullanmanız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5