İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Video Teması - Film Sitesi - İncelemeden Geçme

JaBaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar daha önce temanın ilk sürümünü satışa sunmuştum, tamamen bitmediği için bazı sorunlar vardı. Şuan tam sürüm olarak sizlere sunuyorum.

Temanın özellikleri:
  • Reklam bölümleri - Video öncesi reklam bölümü
  • Reklam bölümlerinin yönetimden kolayca ayarlanabilmesi
  • Her konuya ayrı ayrı Facebook yorumları ve beğen butonu
  • Wordpress ve Facebook yorumlarının yönetim panelinden aktif/pasif hale getirilebilmesi
  • Her sayfaya özel meta kodları [eklentisiz]
  • Wordpress <!–nextpage–> özelliğiyle part sistemi
  • Taxonomyy desteği (yönetmen, oyuncular, imdb puanları, yapım yılları ve türlere özel listelemeler)
  • Kullanıcıların sevdikleri filmleri favorilerine ekleyebilmeleri
  • Özel 404 hata sayfası
  • Facebook yorumları için API ID ve ADMINS bölümleri yönetim panelinden ayarlanması
  • Facebook yorumlarını Facebook adresinizden yönetebilmeniz
  • Film eklerken kolayca film bilgileri eklenebilmesi
  • Filmlerde resim önizlemesi bulunması [Türkçe Dublaj, Altyazı, Orjinal Dil]
  • Resim önizlemesinin yönetimden tek tuşla eklenebilmesi
  • Ana sayfada Editörün seçtikleri bölümü ve yönetimden aktif/pasif hale getirilebilmesi
  • Sinema Modu
  • Sidebar kısmında [Sağ Menü] Yapım Yılı - Tür - IMDB Puanı - Yönetmen - Oyuncular Bölümleri ve yönetimden aktif/pasif hale getirilebilmesi
  • Site arka planının sabit değilde resim olması ve yönetimden düzenlenebilmesi
  • Film İndir bölümü - Yönetimden düzenlenmesi - Sadece üyelere açık olması
  • Giriş yapan kullanıcıların Wordpress admin barı görmemeleri
  • Kolay bir şekilde iletişim ve kayıt ol sayfası eklenebilmesi
  • Kayıt olma bölümünün wp-admin'den bağımsız olması
Yukarıdaki özelliklerin dışında birçok özellik mevcuttur, demo adresinden kendiniz inceleyebilirsiniz arkadaşlar.

Sitenize facebook yorumu yapıldığında aşağıdaki gibi anlık olarak size bildirim geliyor ve istemediğiniz yorumları kaldırabiliyorsunuz.
facebook.png

wp-admin panelinden bağımsız kayıt ol sayfası ile üyelik dahada kolaylaşmaktadır. Standart wordpress üyelikte kayıt olurken şifre istememekte, şifreyi mail adresine göndermektedir. Kullanıcıların bununla uğraşmaması için özel kayıt ol sayfası oluşturulmuştur.
kayitol.png

Hızlı ve kolay bir şekilde Sıkça Sorulan Sorular sayfası oluşturabilirsiniz!
sss.png

Sinema Modu ile ziyaretçiler rahatça film izleyebilirler.
sinemamodu.png

Film İndir Bölümü ve Favorilerim bölümü sayesinde ziyaretçilerin siteye kayıt olmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Video Genişlet seçeneği ile Filmi geniş ekranda izleyebilirler.
filmindir.png

Sidebar [Sağ Menu] bölümündeki özel alanlar sayesinde kullanıcılar rahatça film bulabilirler.
sidebar.png

Yönetim paneli Yazı ekleme bölümündeki Film bilgileri alanıyla kolayca filminizi ekleyebilirsiniz.
filmekle.png

Son olarak yönetim panelinden bir görünüm
yonetimpaneli.png

Bu kadar ayrıntı sanırım yeterli arkadaşlar. Demo adresinden daha detaylı incelemeyi kendiniz yapabilirsiniz. Tema ücreti 75TL'dir. Satın almak isteyen arkadaşlar [email protected] adresinden MSN yada E-Posta yoluyla bana ulaşabilirler.

Wordpress Film Teması: http://bestr.org/wordpress-film-temasi.html
Demo Adresi : http://film.bestr.org/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5