İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress VK ***** Botu [Patlamaz] Sadece 25TL

AMKnetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

XYZ sitem için neden VK.com botu kullanmalıyım?
*Çekilen tüm veriler size ait uygulama üzerinden api ile çekilmekte, 1-2 ay sonra çalışmama gibi bir durum söz konusu olmayıp aynı şekilde videolar api üzerinden oynatılmaktadır.
* Kaliteli videolar ve zengin içerik konusunda VK rakipsiz. Neredeyse aradığınız her videoya VK üzerinde bulabilirsiniz.

Wordpress VK botunda ne gibi özellikler var?
Tüm özel alan tanımlarına uygundur. Siteniz ile tam uyumlu olarak çalışır.
Video sitemap altyapısı hazırlanmıştır. [Mp4 linkler,süre bilgisi,random puan vs]
Eklediğiniz video silinirse, video yerine 10.000 videonun bulunduğu bir havuzdan rasgele video gösterilir.
Wordpress admin panel üzerinden kolay kullanım ve hızlı stabil çalışma.
VK üzerinden kelime bazlı arama
VK üzerinden kanal bazlı arama
En kaliteli grupların eklendiği Favori Kanallar Özelliği

Botun tüm kodları açık olarak alınan sitenin özel alanlarına uygun biçimde teslim edilecektir. VK player hizmeti tarafımdan ya da alternatif ücretsiz sağlayıcılar tarafından reklamsız olarak verilecektir. 5-6 gün sonra reklam koymak için satmıyoruz kodlar açık linklerin altyapısı kendi siteniz üzerinden çalışmaktadır! Bugun siteniz ve kendiniz için akıllı bir iş yapın ve bizi seçin!

Botun fiyatı kurulum ile birlikte sadece 25TL

Skype üzerinden bana ulaşmak için: amk.network adresini ekleyin :begendim:

DEMO:
kBBRGq.png

NAAJla.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi