İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress Yardım

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Merhaba arkadaşlar;
Şu an'a dek bir çok web sayfası oluşturdum. Oluşturduğum sayfaların tümü ya statik html sayfalardı yada flash idi. Yaptığım sayfaların hepsini Photoshop ile çizip sonrası Dreamweaver veya Flash'ta tamamladım. Ancak artık hazır bir sistem'e geçmek istiyorum baya geç kalmış olsamda :)
Şu güne dek Php ile hiçbir işim olmadı Flash veya Html iletişim sayfaları haricinde bunu bilginize sunayım öncelikle. Sizden bu başlık altında istediğim Bir Wordpress Web Sayfasının nasıl oluşturulabileceği. Örneğin en son sürümü nereden bulabilirim?, Kurulumunu nasıl yapabilirim?, Dilini Türkçeye nasıl çevirebilirim? Evet forumda bir çok başlık altında bu konulardan bahsedilmiş ancak bu sayede ben öğrenirken diğer yeni katılan veya eski kullanıcılar sadece 1 başlık altında tüm bilgiye ulaşabilir yani tüm konular 1 başlık altında yazılır ve sabitlenir.

Bir çok wp sayfasına ulaştım ve menülerinde kiminde kategori vardı kiminde reklam kimindeyse facebook veya twitter gibi sitelerin linkleri. Photoshop bilgim ile bende bir tema oluşturmak istiyorum ancak temayı oluşturduktan sonra wp'ye nasıl ekleyebilirim bu temayı ? Örneğin ben iyzi.net'in benzerini oluşturuyorum photoshopta bunu wordpress'e dökmemde yardım edecek anlatacak birini arıyorum.

Belki bedavaya yardım etmem, ben kolaymı öğrendim gibilerinden yazılar gelebilir. Eğer bu wp'yi bana en azından "iyzi.net" benzerini yapabilecek kadar öğreten'in bedavaya tasarım işlerini alırım. Kendileri bana iş getirsin getirdiği koşullara uygun belirli bir miktarda wp teması yapayım kendisine veya bu bir üyeyse istediği kadar rep + ne istiyorsa vereyim ve eğer sadece iyinet'in kalitesini göstermek için biri yardım ederse bende iyinet adına wp temaları oluşturup adminlerimize teslim edebilirim.

Romanlaşan yardım talebimi okuduğunuz için teşekkür ederim :)
iyi forumlar...(hayırlı günler)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Çok teşekkür ederim Şafak Bey.
icon14.gif

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
başlık günceldir.(flood yapmıyorum öğrenmek isteyen biri yeni bir başlık açmış arama yapmadan en azından en başta olunca görebilir belki :) ) :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5