İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Yazıları Sekmelere Ayırmak

Adil ÖZTAŞER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
posttabs-eklentisi.jpg

Merhabalar,
Geçenlerde hazırladığım bir yemek sitesi için böyle bir sistem arıyordum ki karşıma Posttabs eklentisi çıktı eklenti hakkında internette düzgün bir bilgi bulamadım .
Benim gibi böyle bir işlev arayanlar için bir yazı yazmaya karar verdim.

Posttabs eklentisinin işlevi yazılar içinde sekmelerle işaretlenmiş bölümler oluşturmak. Kullanımı oldukça basit.
Oldukça şık görünümlü sekmeler ile yazılarınızı sekmeler halinde gösterebilirsiniz.
Eklentiyi bu adresten indirebilirsiniz.

Kullanımı

Eklentinin kullanımı oldukça basit.Bir sekme açmak istediğinizde [tab:Birinci Sekme] yazmanız yeterli.
*Ancak tab kelimesinin baş harfi küçük olmadılıdır aksi takdirde sekmeniz açılmaz.
2 veya daha fazla sekme açmak isterseniz önceki işlemi tekrarlamanız yeterli olucaktır.
Sekmeleri kapatmak içinse [tab:END] demeniz gerekli * ancak buradada END kelimesinin harfleri büyük ve tab’ın ilk harfi küçük olmak zorundadır.​

Adil ÖZTAŞER​
Kaynak ve Demo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5