İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Yeni Tasarım

ekrem_58_1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Güzel bir tasarım çıkarmışsınız, devamını mutlaka getirin iyi çalışmalar :)

cafercer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artisteer ile yapıldığı açık.Ama bu programlarla yapılan temalar hep birbirine benziyor.Yinede güzel olmuş.Renkler uymuş.Arkaplan değiştirilebilir

BurgazKR4L

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ellerinize Sağlık.Güzel bir tema olmuş Default tema üzerinden başlamışsın ;) tebrikler.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tema için teşekkur ederim. http://www.otelsorumlusu.com/ sitesine kurdum temanınızı buna nasıl sayfa numarası ekleyebiliriz. Baktım gerekli sayfa kodlarıda var ama sayfalama gözükmüyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

ekrem_58_1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Mladen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,size bi sorum olucak bana yardımcı olursanız sevinirim : ) arkadaşımın sayesinde kendime site açtım wordpress'ten www.indirmp3bedava.com ama onun bi ayarını yapmam gerek sanırım en üstte logo koymak istiyorum ama onun boyutu ve sitenin boyutu aynı değilmiş sanırım o yüzden onu dengeli ortalanmış bir şekilde göstermiyor o ayarı nerden bulabilirim : ( anladığım kadar sitenin boyutunu ve logununkini eşitlemem gerekiyormuş ama nasıl yapıcam bilmiyorum ayrıca yazı veya html eklediğim zaman da istediğim yerde göstermiyor o yazıyı bana yardımcı olabilirmisiniz : ((( Teşekürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5