İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress Yılbaşı Eklentileri

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere yılbaşı geliyor ve az kaldı.Bunun üzerine bende çalışmalara ve araştırmalar yaptım bu sene ne yapayım diye ve buldum sizlerle paylaşmak ve sizlerinde yılbaşında sitenizi ziyaret eden kullanılara özel olarak birşey hazırlamanız gerektiğini düşünerek bu makaleyi yazdım.Ben napcağıma karar verdim ama burada söylemek istemiyorum biraz merak edin.Yılbaşında girin bakalım neler olacak sitemde.Neyse hemen konuya geliyorum peki siz napabilirsiniz yılbaşı için ?

- Logonuzu Yılbaşına Özel Yapabilirsiniz.
- Sitenizde Kar Yağdırabilirsiniz.
- Açılışta Mesaj yazabilir.

1. Kar Yağtırma : Bu eklenti ile sitenizde kar yağdırabilirsiniz.

Kurulum :

1 - Eklenti içerisindeki let-it-snow klasörünü sitenizin /wp-content/plugins/ dizinine yükleyin.
2 - WordPress Yönetim Panelindeki Eklentiler kısmından eklentiyi etkinleştirin.
3 - Anasayfaya baktığınızda kar yağdığını göreceksiniz

İndirin : Tıklayın

2. Sol Üst Köşeye ” Mutlu Yıllar ” Resmi : Bu eklenti ile sitenizde kar yağdırabilirsiniz.

Kurulum :

1 - Eklenti içerisindeki happy-christmas klasörünü sitenizin /wp-content/plugins/ dizinine yükleyin.
2 - WordPress Yönetim Panelindeki Eklentiler kısmından eklentiyi etkinleştirin.
3 - Sitenizi yenileyip bakabilirsiniz.

NOT : Arkadaşlar bu eklentiyi aktif ettiğimizde resimle beraber müzikte geliyor bunuda belirteyim.Peki siz müzik istemiyorsanız tek yapmanız gerek eklenti klasörünün içindeki happy-christmas.swf isimli dosyayı silmeniz yeterli olacaktır.

İndirin : Tıklayın

Yazar: Tolga ÇETİNKAYA
Kategori: Wordpress Eklentiler
Orjinal Kaynak: Tıklayın
Web Adresim: www.sanalbeyin.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5