İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress youtube bot da hata alıyorum yardım lütfen.

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Myvideoblog wordpress youtube botunda feed aradığım zaman aşağıdaki hatayı alıyorum yardım edebilirseniz sevinirim.

Warning: include(E:\Sites\Single4\bukotezo\webroot\mc/wp-content/plugins/MyVideoBlog) [function.include]: failed to open stream: Permission denied in E:\Sites\Single4\bukotezo\webroot\mc\wp-admin\admin.php on line 65

Warning: include(E:\Sites\Single4\bukotezo\webroot\mc/wp-content/plugins/MyVideoBlog) [function.include]: failed to open stream: Permission denied in E:\Sites\Single4\bukotezo\webroot\mc\wp-admin\admin.php on line 65

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'E:\Sites\Single4\bukotezo\webroot\mc/wp-content/plugins/MyVideoBlog' for inclusion (include_path='.;C:\php5\pear') in E:\Sites\Single4\bukotezo\webroot\mc\wp-admin\admin.php on line 65

Lord21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
servere kur sorun çıkarmaz emin ol..kendim kullanıyorum.

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
servere kur + yazma izni ver sorun kalmıyacaktır sanırım

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşım sen bunu sanırım bilgisayarında kurmaya çalışıyorsun orada kuramazsın bunu wp nin için at daha sonra attıgın yere yazma izni ver nereye atıcam diyosan wp nin admin bölümüne gir orada eklenti ekle gibi bir bölüm var sanırım veya eklentiler tam anımsamıyorum orda yazıyor hangi klasöre atıcagın neyse oraya attıktan sonra attını sag tıkla ve 777 yap cmond ayarlarını yani yazma izni ver hata kalmaması gerekli

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten servera atıyorum dosyayı yazma iznide verdirdim. Server windows sever olduğu içinmi çalışmıyor anlmadımki aynı hatayı almaya devam e diyorum.

myvideoblog klasörüne ve içindekilere yazma izni verdirdim.

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hala çözümü bulamadım.

Ayrıca Axzel adlı üyeye kesinlikle güvenilmemeli yardım için beni ekledi ve sirek ftp ve site şifreleri istedi vermeyincede direk kestirip attı. Kendisi fazla akıllı.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın yardıma degil stres atmaya ihtiyacı var sanırım bana pm atmıs yardım için msn verdim geldi sonra botun tam yolunu soyle dedim site adresini verdi tamam admin ve ftp sifrelerini ver düzelteyim dedim "ikile ,adamın kafasını bozma, babamın oğlumusun güveniyim" gibi sözler kullandı kardeşim güvenmiyorsan neden geliyorsun sen beni nekadar tanıyorsun senin ftp ni bi yerime sokacak degilim ben adam gibi yardım edelim dedik sana msn e gelip salak salak konuşmanın ne alemi var. Sonrada engellemişmiş yazmayacakmışım adam olana yazarım merak etme..

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin gibi düşük bir insanla laf dalaşına girmeyeceğim konuma yazı yazma lütfen. Her önümüze gelene ftp şifresi verelim ne güzel değilmi.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn erkeğisin sende belli oldu :) benide hemen düşürdün ya helal sana ama dogru biz düşük insanlarız senin gibi msnde küfürlü konuşan hakaret eden insalar ise çok büyükler :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5