İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress'de işinize yarayacak eklentiler

• Konbuyu başlatan halilarici
  • Başlangıç tarihi
H

halilarici

Misafir
Wordpress en iyi blog sistemi olduğunu biliyorsunuz.Blogunuzu güzelleştirmek için neler yapabilirsiniz ? Sorusuna eklentiler kurabiliriz cevabını ben vereyim.
1-Post Title Color

Bu eklenti ne işe yarar ?

Bu eklenti önemli konularınızın anasayfada renkli gözükmesidir.Nasıl mesela seo ile bir yazı yazdınız çok önemli.Onu kırmızı yapabiliriz.Anasayfada bakınca son konular veya anasayfada gözükünce Konu başlığı kırmızı şekilde gözükür.

Eklenti kurulumunu biliyorsunuz.Aktifleştirince yeni ekleye basınca yandaki menülerde göreceksiniz renk seçimini.
İndir
2-Social Media Widget

Sitemizin köşesinde gördüğünüz Bizi Takip Edin bileşeni koyabileceksiniz.Bu eklenti yaklaşık 20-30 tane sosyal ağ var.Oraya linklerinizi girerseniz isteyenler tık tıkla sizi takip edebilir.İçinde 3 paket Sosyal Ağ iconu var.
İndir
3-StatPress

Sitemize bugün kaç kişi girdiğini anasayfada admin panelinde ise kimlerin girdiğini nerden girdiği örümcekleri gösterir.Çok kullanışlıdır.Bileşenlerin içinde Statpressi koyabilirsiniz.+İçinde başka özellikleride var.
İndir
4-WP-Cumulus

Bu eklenti benim blogumda var.Yandaki Tag bölümünü öyle yapmayı sağlıyor.Bana göre sitenin güzel durması için gerçekten güzel bir eklenti.
İndir
5-Teşekkür Et Butonu

Yazdığınız yazılara,sayfalara teşekkür et butonu eklemenizi sağlar.

Resimde gördüğünüz gibi ismini değiştirebiliyorsunuz panelinde var.
screenshot-1.png

İndir
Daha sonra daha fazla ekleyeceğim.

Kaynak ve daha fazlası:Halil Arıcı'dan Taneler | Wordpress'de İşinize Yarayacak Eklentiler

viran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
paylaşım için tskler birinci paylaştığım eklentiyi kullanıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5