İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress'te ki Açıklar

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress'in her tarafı açık dolu. Bebeler 2'de 1 hekleyip duruyor. Açık olmadığına inandığınız bir sürümü var mı Wp'nin? Çünkü şu an en son sürümü yüklü sitelerimde o da lamer bebeler tarafından heklendi. Hangi sürümünü kurayım ben?

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son sürümdeki bizim sitelerimiz neden heklemiyor acep bence sen sunucunu kontrol et..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wp güvenilir bir script,yüklediğiniz eklentileri kontrol edin.büyük ihtimal açık o bedava eklentilerde.

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben ve o kadar da büyük site de wordpress kullanıyor . Benim sitem hiç heklenmedi . Sitesinde wp kullandığı halde heklenen birisi de hiç görm . Senin bilgsayarında felan virüs olabilir .

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
3 sitemde wp kullanıyorum ve hiç birinde sorun yok.

Makawork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WordPress'te genel bir acik bulunmamaktadir (en azindan bu kadar surec icerisinde ben hic karsilasmadim) ancak dosyalara verdiginiz bazin izinler (CHMOD) sisteminizde acik veriyor olabilir.

InnoCent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress'in her tarafı açık dolu. Bebeler 2'de 1 hekleyip duruyor. Açık olmadığına inandığınız bir sürümü var mı Wp'nin? Çünkü şu an en son sürümü yüklü sitelerimde o da lamer bebeler tarafından heklendi. Hangi sürümünü kurayım ben?

Sanırımm güvenlik Uzmanısın ? Yada yazılım uzmanı "Wordpress'in her tarafı açık dolu." gibi bi ifade kullandıgına göre..Önce Hostunu kontrol et..Sonra şifrelerini Kontrol et..!Eger Wordpress Açık dolu diyorsan bitane açıgını sölermısın bizde kapatalım Açıklarımızı !

ruby

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress'te açık varmı yokmu derseniz ben rastlamadım son sürümlerde. Açık nedir ? Daha önceden belki sunucuz shell yemiş olabilir sunucunuzu kontrol ettirin. Shell yoksa klasörlerin veya dosyaların yazma izinlerinde problem olabilir ince bir ayardan sonra problem çözülecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5