İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress'te Konu Açacak Elemanlar Alınacaktır.!

TürkcellMobile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Wordpress sistemi kullandığım radyo sitemizde editörlük yapabilecek elemanlar aramaktayız. Açtığı konu başına 0.20krş ödeyeceğiz. Ödemeler ay başlarında yapılacaktır. 20TL ve üzeri ücrete ulaşanlar istediği an paralarını alabilecekler. 20TL'ye ulaşınca isterseniz paranızı çekerseniz ister biliktirirsiniz. Paranızı almak için yapmanız gereken Gider Sorumlumuzla iletişime geçip paranızı istemek. Parannız en geç 24saat içerisinde vermiş olduğunuz hesap numaralarına veya PTT yoluyla gönderilecektir. Her gün çalışan editörler tarafından açılan konular saat 24:00'da kayıt edilmektedir. Şuanda çalışan 2 editörümüz bulunmaktadır..

Site Genel Yönetim Yetkilisi İletişim Adresi = radyocinaralti @ msn.com boşlukları kaldırarak ekleyebilirsiniz.

Web Site : Radyo ÇınarAltı

melaniebjkc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilan hala geçerli ise ilgileniyorum. 10 aylık içerik editörlüğü deneyimim var. msn adresini ekledim. ö.m ile de ulaşabilirsiniz.

TürkcellMobile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son 2 Editör Alınacaktır Şuanda 4 Editörümüz Mevcut Son 2 Editörlük Başvurusu Kabul Edilecektir. İlgilenenler Özel Mesajla İletişime Geçsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5