İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wp acil yardım lütfen

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
arkadaşlar phpmyadminden bazı sorgular yapıyordum. site içindeki bazı linkleri falan değiştirip bazı kelimeleri silip ya da tüm konularda olan adsense kodları vardı onları siliyordum.adsense reklamı tüm konularda vardı çünkü bloggerden içe aktar yöntemiyle konuları çekmiştim.

tam olarak hangi sorgudan sonra oldu bilmiyorum ama konuya girince sidebar aşağı kayıyor.anasayfada sorun yok.sadece konuya girince sidebar kayıyor. her temayı denedim ama yine de kayıyor. temayla alakalı değil sorun.

bir de aynı şekilde all in seo eklentisi var ya işde ondaki

<meta name="description" bölümü çıkmıyor.eklentiyi sildim herşeyi yeniden kurdum ama yine bu bölüm çıkmıyor.

sonuç olarak phpmyadminden bazı değişiklikler yapakern meydana geldi bu iki hata. bunu nasıl düzeltebilirim. wp günceller gibi yeniden kurdum ama yine düzelmedi. çözümü var mı acaba bunun?şimdiden teşekkürler.

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
.xml yedek alın herşeyi silin wordpresi sıfırdan kurun daha sonra .xml yedeğinizi içeriye alın.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
o hatayı düzeltemedim.elimde yedek yoktu.

discription olayı ise hata değilmiş.all in seo nun son sürümünde işaret koymayınca discription konmuyormuş postlara.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
neden? biraz bilgi verir misin rica etsem. her konuya tek tek metatag ve discription nasıl ekliyorsun? ya da eklemiyor musun?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
databaseden gelen veri içerisinde fazladan bir <div> tagı vardır o sebeple tema kayıyordur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5