İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wp altyapılı siteye nasıl reklam eklerim

hakkabit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar manyakları.com dan ucretsiz bir blog açtım.site wp altyapısını kullanıyor.panel bildiğimiz wp paneli ama editör kısmı falan yok.ben bu siteye adsense reklamı yerleştirmek istiyorum.ama çok uğraştım yapamadım.nerden nasıl ekleniyor bilmiyorum.bileşenler kısmından metin ya da html kısmından ekleyim dedim olmadı.bir arkadaş manyakları.com onun kide aynı ama o reklamı bir şekilde eklemiş.nasıl yapmış anlamadım.sitesi:http://pazar53.manyaklari.com/ anlayan arkadaşlar bi yardım edebilir mi...

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
html izni varsa açtığın her konuya reklam kodlarını yerleştirebilirsin

edit: sitenin dört bir yanı reklamla çevrili nereye yerleştireceksin daha reklamları

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
wordpress.com dan bir subdomain alıp kullanmanı öneririm ne gerek var bu manyaklari.com'a boşver

hakkabit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sol ve sağ sutunlara reklam eklemek istiyorum.manyakları.com cok iyi yazıların anında çıkıyor hem de ust sıralarda.wordpress.com subdomain derken uzretsiz mi bir de ona reklem ekleniyor mu.ucretli com açtım wp kurdum 1 sene emek verdim boşuna hiç hit almadı.butun her şeyi yaptım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5