İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wp-autoblog problemi

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bir sitemde wp-autoblog kullanıyorum.Ancak eklentiyi ne zaman çalıştırsam alttaki hataları veriyor.Bu aynı hatayı her eklediği konu için veriyor.Konuları ekliyor fakat kategoriye göre ekleme yapmıyor.Rss ile bilgi aldığım sitedeki kategori adlarını elle ekliyorum.Ancak yine fayda vermiyor.

45 65 32 gibi sayılarla her konu için kategori açıyor.Hatta bazı kategorileri açıp içine hiç yazmamış.Sorun sizce nerede?Kullandığım eklentide mi?Türkçeye çevrilmişti.Birde bu kategorileri her konu için açarsa yakında garip bir görüntü oluşacaktır.Yani binlerce kategori sorun yaratacaktır.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

WordPress database error: [Table '123hit_.wp_categories' doesn't exist]
SELECT cat_ID, cat_name FROM wp_categories WHERE cat_name = 'Array'

WordPress database error: [Table '123hit_.wp_categories' doesn't exist]
INSERT INTO wp_categories SET cat_name='Array', category_nicename='array'

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Tam bilgim yok ama, o kategorilere eklemez.Her kategoriyi kendisi oluşturur.Sen şuna ekle desende eklemez.Aldığı her rss için kendisi taglar ve kategori oluşturur.Ancak geçenlerde bir makale okumuştum, bu sistem yasak ve telif haklarını tamamen ihlal edici.Hatta büyük sitelerinde başına büyük sorunlar açmış.Adsense kullanamıyorsun ve spam olarak google banlayabiliyor.Eğer şikayet edilirsen, domainini elinden almaya kadar gidiyor deniliyordu.Linki bulursam seninle paylaşırım.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Etik yada kanunen bir sakıncası yok, olsa digg.com olmazdı :p siteni görebilirmiyim? Bende kullandım zamanında sonradan wp o matic e geçtim daha kaliteli...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
digg mantığının bununla uzaktan yakından alakası yok.Rss ' sini user eklemezse, ondan habersiz çekersen bu telif haklarının ihlalilidir.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yok rss veren bir siteden çekiyorum.Osahin wp o matic yükledim ama hata verdi tam anlamadım.Siteyi pm attım.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
$700 a , autoblog

wp için çekilen rsslerin içeriğini (yani çekilen yerdekiden farklı-telif) olarak değiştiren, resimleri thumb alabilen resim widht ayarlayan, tıklandığında büyüten, taglarını ayarlayan yerleştiren, scripti yapabilen arkadaşım var, isterseniz yaptırırım...

para peşin, teslimat ; 20gün...iletişim , pm ile......

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet makina windows olduğu için sorun çıkıyor sanırım.

Şimdilik düşünmüyorum ama yinede teşekkürler mywedding ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5