İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP-de Facebook yorum kutusu en iyi şekilde nasıl uygulanmalı?

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Selam arkadaşlar.WP-de sitenin kendi yorum kutusu yerine facebook yorum kutusu en iyi ve verimli şekilde nasıl uygulamalı? Konu ile ilgili önerilerinizi bilmek isterdik. İlginiz için önceden teşekkürler!

towebmonster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en iyi şekilde? şöyle ki .. normal olarak facebook yorum kutusunu ekliyorsunuz.. bir de graph api ile arada bir o sayfanın yorumlarını sorgulayıp db ye atıyorsunuz ve yorumları da yazdırıyorsunuz.. bu da size seo olarak geri döner. ama wordpress'e bunu uygulamak için programlama dili bilmek şart. ya da biraz bekleyin wordpress in yerine yerli bir blog yazıyoruz o sosyal eklentilerle beraber gelecek.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
wordpresse bu eklenti yazılmıştı, eğer upgrade edilmediyse, sadece yorumları bileşen olarak gösteremiyorsun( son facebook yorumları) ayrıca pek bi verime de gerek yok, yazılan yorumlar senin site adresin ile birlikte, yorum yapan kişinin sayfasında gözüküyor

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
wordpresse bu eklenti yazılmıştı, eğer upgrade edilmediyse, sadece yorumları bileşen olarak gösteremiyorsun( son facebook yorumları) ayrıca pek bi verime de gerek yok, yazılan yorumlar senin site adresin ile birlikte, yorum yapan kişinin sayfasında gözüküyor

Aslında wp-de buna benzer bir eklentiye rastladım ve ekledim.(facebook comments) WP yorum kutusunun üstünde "powered by facebook comments" yazıyor.Test amaclı yorum gönderdim, yorumum wp yorumlarda görükse de fb profilimde her hangi kayıt bulamadım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5