İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP Film Sitelerinize En İyi SEO Verimi İçin ÜCRETSİZ Optimizasyon Yapılır

freebet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar,

Birçoğunuzun belli başlı site içi SEO ayarları ve taktikleri var verim aldığı, ancak birçok arkadaşımızın siteleride değil ilk sıralarda, ilk sayfada çıkmak index dahi almıyor kolayca, bu arkadaşlar için Ücretsiz olarak Wp kullanan film sitelerine site içi optimizasyon ayarları yapıyorum.

İlk olarak optimizasyon yapmadan önce konfirgasyonlarımın etkisini ve ne derece etkili olduğunu görmeniz için var olan bir site üzerinde size bunu canlı olarak gösteriyorum.

Yani sitesine optimizasyon yaptırmak isteyen arkadaşla birlikte var olan bir siteme birlikte konu ekliyoruz, ve 10 dakika içinde sonuçları inceliyoruz.

Ve optimizasyon yapılacak siteyi deneme yaptığımız site ile %100 aynı şekilde optimize ediyoruz (Tema, pluginler, ayarlar ve birkaç şey...)

Bu ücretsiz optimizasyondan faydalanmanızın tek şartı: Kendi yazmış olduğum ve ücretsiz olan iiPremier Wordpress Film Teması V2'yi kullanmanızdır.

Karşılıklı Kar ve Zararları?
Benim bu işten karım: yazmış olduğum temada sinema siteme ait linkim bulunduğu için daha çok siteden link toplamak.

Benim bu işten zararım: Zaman

Sizin bu işten karınız: Zaten hitlenmeyen ve zor indexlenen sitenizin hızlı indexlenmesi ve hitlenmesi. Ve ücretsiz bir tema.

Sizin bu işten zararınız: Temamı kullanarak sitenizden 1 adet link vermiş olmak. Ki indexlenmeyen ve hitlenmeyen bir siteniz olmasından sa, 1 adet link çıkışı olup, hızlı indexlenen ve hitlenen bir siteniz olması daha iyidir her halükarda...

AYRICA
Bana optimizasyon yaptırıp 3-5 gün sonra yaptığım herşeyi bozmayacak arkadaşlarla da sürekli msn de irtibat içersinde olup, zaman zaman SEO Stratejileri paylaşabilir, SEO ve Tema ile ilgili her türlü soru ve sorunlarında yardımcı olabilirim.

AYRICA
Sitesinin gerçekten optimizasyona ihtiyacı olup ama "Her önüne gelen optimizasyon yapıyorum abi" diyerek kime güveneceğini, kimin optimizasyonun etkili olacağı, ya da zararlımı, faydalımı olacağı konusunda şüphesi olanlar; bu konuda hiç şüphe etmesin, ya da konuya gereksiz mesaj yazmasın, sadece MSN eklesin 10 dakikada bir uygulama ile sonuç göstereyim...

Msn: [email protected]

Lütfen optimizasyon yaptıracaklar eklesin, yaptırmayacak olup sadece bilgi için eklemeyin.

Msn eklediniz kabül edilmedimi hala, o zaman pm ile msn adresinizi gönderin, msn de bazen davetler gelmeyebiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5