İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP Film Teması

NaMLu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Temanın özellekleri;
*En Çok izlenenler
*Uygun reklam alanları (video önü Süreli)
*Reklamlar footer kodları admin panelden ayarlıyorsunuz.
*Sorunsuz Part sistemi
*Benzer Diziler özelliği veya videolar özelliği (Eklentisiz.)
*Oylama sistemi (plugin)
*Kullanıcı Giriş Paneli (Kayıt ol – şifremi unuttum)
*Bookmark (Paylaş)
*İstatistikler bla.. bla.. bla.. gibi
Tema’nın Fonksiyon Dosyası Hariç Hepsini Kırdım. Bunu Yapmamın Sebebi Tema Yapan Kişi Tema Klonlamasıdır.

İndir

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bu tema varmıydı zaten yoksa ben yenimi görüyorum ?

NaMLu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Var Olabilir Ancak Bu Şifresiz. Sadece Fonksiyon Dosyası Şifreli Link Zorunlu Değil Bunda. İstediğiniz Gibi Düzenleme Yapabilirsiniz.

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Evet Link Bozuk Ben Bunu Kullanıyorum Ancak Footer Şifreli Link Olması Sorunlsu Deil
Ücret Kaşılığında Kaldırıyor Sahibi Anca Anasayfa' da 1 2 3 4 5 Pages Sayfa Geçişleri Yok

Buda Olması Gerekli Sordum Oda Ücretlimiş :(

sinemaxim.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
paylaşim icin tesekkürler fakat bu tema agir grafiklerle dolu ve çok yavaş acilmaktadir isteyen olurda kendi çapimda editlenmiş olarak verebilirim arti yönleri üye girişleri ayni sayfadan yapilmakta yani klasik wp girişi yoktur winget uyumlu degildir 4 ana php ioncube decoder ile sifrelenmiştir sorunsuz part sistemi vardir ama agir grafik ve jpg formati yoğun oldugundan fazla tavsiye etmiyorum

StratoVariuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu temanın çok alternatifleri var başka wp tema sitelerinden bulabilirsiniz

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
paylaşim icin tesekkürler fakat bu tema agir grafiklerle dolu ve çok yavaş acilmaktadir isteyen olurda kendi çapimda editlenmiş olarak verebilirim arti yönleri üye girişleri ayni sayfadan yapilmakta yani klasik wp girişi yoktur winget uyumlu degildir 4 ana php ioncube decoder ile sifrelenmiştir sorunsuz part sistemi vardir ama agir grafik ve jpg formati yoğun oldugundan fazla tavsiye etmiyorum

Paylaşırsanız Sevinirim Hocam bende Bunu Kullanıyorum Az Ağır Evet Footer Link Ücretli Kaldırıyor Sahibi Gerçi Kalsın ne Olcam Ama Anasayfada
1 2 3 4 5 6 Diye Diğer Sayfa Pages Yok Buda İşi Bozuyor :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5