İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP / joomla uzmanları

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.kartvizitdunyasi.com a benzeyecek bir sitem için altyapı olarak WP veya Joomla kullanan bir firma sitesi yaptırmak istiyorum.

Tercihim WP den yanadır

Joomla yada wpde yapabilirim diyen arkadaşların teklifini bekliyorum

• Like
Reactions: axl

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bi oturtamadın siteyi sende yahu!
Joomla 50mb + eklentiler, wp 2mb+eklentiler

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
www.kartvizitdunyasi.com a benzeyecek bir sitem için altyapı olarak WP veya Joomla kullanan bir firma sitesi yaptırmak istiyorum.

Tercihim WP den yanadır

Joomla yada wpde yapabilirim diyen arkadaşların teklifini bekliyorum

O sitenin bir özelliği varmıki? Ben göremedim, sadece tasarımı wordpressemi uyarlansın istiyorsun?

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 defa özel script yazdırmak istedim
ilkinde 300 lira dolandırıldım
diğer iskisindede dolandırmaya çalıştılar ama becermediler :)

artık böyle olacak

yapısı benzeyecek tasarımı değil

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Anlatamadım sanırım dombalak, yani o sitede özel birşey göremedim wordpresse uyarlamak istiyorsan herhangi bir tasarımı gönder 5 dakikada çevireyim o sitede özel birşey yok yani.. Ayrıca dolandırılma mevzuu nerden çıktı? Paranın adını etmedik daha, bu forumda onlarca üyeye bu gibi konularda ücretsiz yardım ettim, bunun gibi ufak tefek şeyler için para talep etmiyorum ben. Ve dolandırıcılık olayını benim yazıma cevap olarak yazman hoş olmamış

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
osahin dombalak'ın bu konuda sizi kastederek yazdığını düşünmüyorum.

Neyse konuyu fazla dağıtmayalım. Eğer tasarımı bana sunarsanız bende yardımcı olmaya çalışırım. Gerçi pek fazla tecrübem olmadı ama kendi yaptığım tasarımı bir defasında zorlanmadan wp'ye entegre edebilmiştim.

osahin'in dediği gibi bahsettiğiniz siteyi bende inceledim ve bir özellik göremedim. Tasarım wp'ye entegre edilerek bu sistem oluşturulabilir ancak aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi "Baskı Tipi,Teslim Süresi" bulunduğu tablo, konu açılarken tablo olarak düzenlenmesi gerekir. En azından ben, bu ayrı bir uygulama şeklinde basit olarak yapılabilir mi bilmiyorum. Bu şekilde ise her konu açışında kullanıcı için zor olabilir.

Sanırım osahin bu konuda daha bilgili, hatam varsa düzeltirsen memnun olurum.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
html olarak eklenebilir, tablolar css de biçimlendirilebilir, istediği çıktı alınabilir bunda problem olmaz

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anlatamadım sanırım dombalak, yani o sitede özel birşey göremedim wordpresse uyarlamak istiyorsan herhangi bir tasarımı gönder 5 dakikada çevireyim o sitede özel birşey yok yani.. Ayrıca dolandırılma mevzuu nerden çıktı? Paranın adını etmedik daha, bu forumda onlarca üyeye bu gibi konularda ücretsiz yardım ettim, bunun gibi ufak tefek şeyler için para talep etmiyorum ben. Ve dolandırıcılık olayını benim yazıma cevap olarak yazman hoş olmamış

osahin:yanlış anlama sana yada mesajına yönelik bir şey yazmadım
sadece bilginin mesajında yazdığı
Bi oturtamadın siteyi sende yahu!
Joomla 50mb + eklentiler, wp 2mb+eklentiler
lafına cevap yazdım
eğer yanlış anlaşıldıysam özür dilerim

yardım edebilirsen çok memnun olurum

belkide bahsedilen şeylerin yapılması çok basittir ama ben wp nin q'sundan bile anlamıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5