İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wp Katagori sorun Yardım Lütfen

OsmanERDOGAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb arkadaşlar www.sevcan.net/blog sitem var var ve sadece video ekleyince enson eklenen kısımda çıkıyor diyer katagori lere ekleme yaptıgım zaman son eklenen lerde çıkmıyor sebebine ola bilir caba yardım lütfen

T

trgy

Misafir
İçerik olarak kabul etmiyor olabilir. + gibi bir karakter eklerseniz içerik kısmı boş gözükmez ve kategori kısmında da çıkar.

OsmanERDOGAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır sanırım anlamadınız içerik olarak katagoriye ekleme yapıyor ama [Son Yazılar] kısmında çıkmıyor içerik ekleniyor. sebebi ne ola bilir video botu kurdum video ekledigim zaman Son Yazılar kısmında çıkıyor içerikte ekleniyor. ama dedigim gibi diyer katagorilere ekleme yaptıgım zaman Son Yazılar kısmında çıkmıyor ama içerik ekleniyor

T

trgy

Misafir
Belirli kategorileri çekiyor olabilirsiniz son yazılar kısmında. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Bot ile eklendiği için de zaman ayarından dolayı eski bir tarihe ekliyor olabilir.

OmerYrtn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
Şimdi ben de şöyle 1 sorun var bot ile haberleri çekiyorum normalde auto tagger var fakat botla çekince etiketler eklenmiyor daha sonra botla çektiğim haberlerin hepsini seçip düzenle diyorum ve değişiklik yapmadan kaydet diyorum sorun çözülüyor denemeni tavsiye ederim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5