İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP MammaPress Teması (Türkçe)

Erdinç Turan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkese merhaba. İlk mesajım paylaşım amaçlı olsun diyelim ve gelelim konumuza. Sizlere MammaPress temasını sunmak istiyorum. Tema tamamen ücretsiz (burdan ulaşabilirsiniz: http://newwpthemes.com/demo/MammaPress/ ). Temayı şuan kendi blogumda da kullanmaktayım. WordPress 3 sürümü ile sorunsuz çalışmakta ve %85 civarı kendi emeğimle Türkçeleştirdim. Dileyen kendi sitesinden İngilizce ya da aşağıdaki linkten Türkçe olarak indirip kurabilir. Herkese iyi forumlar...

Tema adı: MammaPress
Sürüm: WordPress 2.9 ve üzeri...
Türkçeleştirme: Erdinç Turan (%85 civarı)
Tema sahibi: Newwpthemes.com (ücretsiz)
Demo: www.erdincturan.com

DOWNLOAD:

MammaPress Türkçe Alternatif Link 1
MammaPress Türkçe Alternatif Link 2

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Manşet sistemini nasıl çözdünüz? Ben halledemedim de.

Erdinç Turan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Manşetteki resimleri FTP ile site dizininden themes/MammaPress/jdgallery/slides dizinine gelerek yeni resimlerle değiştirebiliyorsunuz lakin manşet üzerine gelen yazı kısmını şuan için bende çözebilmiş değilim. Hatta bu sorun üzerine az önce bir konu bile açtım : http://forum.iyinet.com/wordpress/132558-wordpress-slideshow-sorunu.html

Bende aynısını yaptım ancak özel alanlardan direk yükleme gibi bi olay var sanırım.Çünkü özel alanlarda yeni bi alan belirmiş temayı aktif edince.

qassed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bunu sanki bi yerde görmüştüm bu tema tamamen size mi ait yoksa editlediniz mi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5