İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP Meta-tag Seo Eklentisi

Cenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
WordPress için yapmış olduğum bir seo eklentisidir. Eklentinin adı Seoliz.com SEO Meta. Description ve keywords meta etiketlerini eklenti sayesinde site üzerinde dinamik olarak kullanabileceksiniz. Her yazı ve sayfa için ayrı ayrı değerlerde açıklamalar ve anahtar kelimeler girebileceksiniz. Tüm bu işlemleri 3 KB boyutunda küçük bir php dosyası yapmaktadır. Sunucunuzu ve veritabanınızı yormayacak kod dökümü ile eklentimiz indirilebilir durumda. Eklentinin ekran görüntülerinede göz atabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

WordPress yönetim paneli eklentiler bölümündeki görüntüsü.
seoliz-seometa1.png

WordPress yönetim paneli, yazı ekleme/düzenleme ve sayfa ekleme/düzenleme bölümlerinde oluşacak görüntü.
seoliz-seometa2.png

Eklediğiniz bilgilerin kaynak kodlarda ki hali.
seoliz-seometa3.png

Eklentiyi İndirin

* http://wordpress.org/extend/plugins/seoliz-seo-meta/

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
all in seodan farkı ya da iyi tarafı var mı acaba? ya da bu başka bişey mi?anlamadığım için soruyorum

Cenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
all in seodan farkı ya da iyi tarafı var mı acaba? ya da bu başka bişey mi?anlamadığım için soruyorum

All in seo'dan farkları:

- Türk yapımı olması (Tabiki tamamen Türkçe)
- 3 kb boyutuyla sunucuyu yormaması ve pratik olması
- Daha hızlı çalışması
- Daha pratik bir eklenti olduğundan all in seo'dan özellik bakımından daha az ve öz özelliği sahiptir.
- All in seo eklentimize göre daha geniş yapıya sahiptir, bazı ek özellikleri vardır.

Eklentinin niteliği daha çok pratikliği, az ve öz yapıya sahip oluşudur.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
teşekkürler açıklama için kullanacağım bazı sitelerimde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5