İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wp Old Entries - Önceki Yazılar

aMCaoGLu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ana sayfanın En Altında Old Entries Veya Eski Yazılar Veya Önceki Yazılar Linkleri Oluyor Temalarda..
Benim Temadada Eski Yazılar Yazıyor..Ben İstiyrumki Sayfaların Hepsini Göstersin Altta..

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10....Gibi Sayfaların Numaraları Olsun Bunu Nasıl Yaparız Arkadaşlar ?

tubiletta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pagenavi eklentisini kurup kod eklemen gerekli forumda daha önce açıklanmıştır...

aMCaoGLu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pagenaviyi Kurdum Koduda Ekledim Değişim olmuyor Kardeş...
Mandigo Tema...

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
index.php'yi açın aşağıdaki kodu bulun ve silin. Sonra hangi eklentiyi indirip kurduysanız onun kodunu aynı yere yapıştırın.

Kod:
<div class="navigation">
			<div class="alignleft"><?php next_posts_link('« '. __('Previous Entries', 'mandigo')) ?></div>
			<div class="alignright"><?php previous_posts_link(__('Next Entries', 'mandigo') .' »') ?></div>
		</div>

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5