İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP Premium Tema Önerebilecek Var Mı?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba arkadaşlar,

www.promosyongazetesi.com sitesi için premium bir tema arıyorum. Biraz acemiyim tasarım işinde, öneride bulunabilirseniz gerçekten çok sevinirim. (Öneride bulunanlara nacizane +Rep :) )

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Dns ayarlarını otomatik olarak almazsanız girilmiyor (Aslında her dns ile girilmiyor nedense, bazıları girebiliyor diğerlerinde open dns guide diye hata sayfası çıkıyor)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bakıyorum üstadım, bilmiyordum bu siteyi teşekkürler.

Aslında çok site gezdim çok önizleme baktım ama, karar veremedim şuankinden memnunum ama, amatör bir tasarım olduğu konusunda eleştiriler var.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Çokta cafcaflı bir tema olmasına gerek yok diye düşünüyorum. Bu tema iyi gibi bence. Ama değiştirmek istiyorsan da reklam alanlı görünümü sadece bir temaya geçiş yap derim.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Şuanki temada reklam alanı var aslında, şimdi bakabilirseniz eğer sağ tarafa ekledim 300*250 reklamı (reklam alanına), ama böyle daha çirkin duruyor sanki ne diyorsunuz siz üstadım? Deminkimi iyiydi böylemi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5