İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wp robot nedir ne değildir?nasıl kullanılır?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
wp robot rssden otomatik içerik çekmenizi sağlayan eklenti ancak ücretliymiş.bu konuda detaylı bilgisi olan var mı acaba? http://www.siteniz.info/ kullanmayı düşünüyorum.

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Boş iş Bence Neden Diyeceksin? Başka Yerden Aldığın Yazı Herzaman Googlede Alt Sıralarda Çıkmaya Mahkumdur... Bence Gezdiğin Sitelerde Bir Konu Bul o konudaki Kelimeleri Cümleleri Değiştir Al Sana Özgün içerik Resmide Değiştirmen Şart... İllaki otomatik yazı Çekcem Diyorsan Bot Yazan Bir Çok Arkadaş Var. wp robota okadar para verceğine 3-4 Büyük Sitenin botunu Yazdır Daha iyi...

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Boş iş Bence Neden Diyeceksin? Başka Yerden Aldığın Yazı Herzaman Googlede Alt Sıralarda Çıkmaya Mahkumdur... Bence Gezdiğin Sitelerde Bir Konu Bul o konudaki Kelimeleri Cümleleri Değiştir Al Sana Özgün içerik Resmide Değiştirmen Şart... İllaki otomatik yazı Çekcem Diyorsan Bot Yazan Bir Çok Arkadaş Var. wp robota okadar para verceğine 3-4 Büyük Sitenin botunu Yazdır Daha iyi...

benim yaptığım site hiç bir zaman hitsiz kalmaz. misal son yaptığım siteleer

anime izle film izle yeşilçam film izle hit manyağı oldular.içeriği başka sitelerden çekiyorum

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
wp-robotu bize sen mi soruyorsun ? pm attım

kimbuadam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
benim yaptığım site hiç bir zaman hitsiz kalmaz. misal son yaptığım siteleer

anime izle film izle yeşilçam film izle hit manyağı oldular.içeriği başka sitelerden çekiyorum

Bu Sitelerin Hiti Sadece 1 Hafta Böyle Olur Sonra Düşer Bundan Eminim Wordpress'de Google 1. Sayfaya Atar Ondan Sonra Artık 50. Sayfadamı Bulursun Bulamazmısın:) Orasını Bilemem

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hangi sitende tecrübe ettin? ya bu dediğin nerde okuduğunu hatırlamadığın bir şehir efsanesiyse ???

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
blackhatseo'dan andalığım kadarıyla kullanan siteler google'dan banlanıyormuş. Tecrübe etmedim fakat ingilizcem kadarıyla:)

blackhatseo.com

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
o sitenin türkçesi de var siyahşapkalı diye aratın çıkar.süper bilgiler var herkes faydalansn.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Evet, ama ingilizcesi kadar geniş bir kaynak ve altyapı olamaz tabiki sonuçta dakikada 1.000 mesaj postalanan bir siteden bahsediyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5