İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wp Sayfa sorunu

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SORUN ÇÖZÜLDÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
Hepinizden Allah razı olsun ilgilendiginiz için tr.st saolsun halletti ben etiketler taglar felan deyince aklına gelmiş naısl çözüldü bilmiyorum ama sorum tr.st ye ondan cevap bekliyorum ögrenelimki kendimizden sonralarına yardımcı olalım Tekrardan teşekkürler...

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SORUN ÇÖZÜLDÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
Hepinizden Allah razı olsun ilgilendiginiz için tr.st saolsun halletti ben etiketler taglar felan deyince aklına gelmiş naısl çözüldü bilmiyorum ama sorum tr.st ye ondan cevap bekliyorum ögrenelimki kendimizden sonralarına yardımcı olalım Tekrardan teşekkürler...

Rica ederiz ne demek ;)

tugsat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Offffff çözümü yazmak bukadar mı zor !?! Bi vatandaşta gelir yazar ya aynı sorun bizdede var heryeri dolaştık hala çözemedim offffffffffff !!!:(:(:(:(:(:(:hasta::hasta::hasta::hasta::hasta::hasta::hasta::hasta::hasta::hasta::hasta:

tugsat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Not Found

Sorry, but you are looking for something that isn't here.

komploaskeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar aynı sorun bendede var hatta benim sorunum daha kötü önceleri hiç sıkıntı yaratmadan kullandığım wordpress temamı şimdi yükleyip çalıştır dediğim zaman site açılmıyo bomboş bi sayfa çıkıyo hem site açılmıyo hemde kontrol paneli açılmıyo yardımcı olursanız sevinirim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5