İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wp seo cular buraya !!!

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar izlenebilir.com bu siteye bakarmısınız neler yapmm lazım ve ücretli seo yaparsanız fiyat verırmısınız?

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Sana yapabileceklerini basit olarak anlatıyım.

Title 70 karakterden az olmalıdır misal şu an ki gibi " 1031 " karakterden oluşmamalıdır. Yoksa kısa süre sonra siten tarihe karışır. Acil olarak titleni kısalt.

Description ve keyword meta tagların yok. Keywords 260 karakterden az / Descrition 160 karakterden az olmak üzere gir. ( All in one seo pack kullanabilirsin. )

h taglarından yoksun siten. h1 h2 h3 h4 taglarını uygun bir şekilde bilen birine yaptır.

Site içerisinde verdiğin dahili link sayısı minumum düzeyde olmalıdır. Seninki ( 568 )

ftp ana dizinine 16*16 lık bir ico at. adı favicon.ico olsun daha sonra tema editöründen header.php ye " <link rel="shortcut icon" href="/favicon.ico" kodunu ekle. Favicon her sitede olması gerekenlerdendir.

Yani bu şartlarda eğer iyi gidiyorsa siten evliyalar koruyor dostum ne diyim. :)

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bana PM at sana WPSEO yazılımını sağlayabilirim.Her sayfaya ve yazıya ayrı meta değerlerini anahtar kelimeleri belirleyebilirsin.Diğer eklentileride forum üzerinden sağlayabilirim sana.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5