İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP sistem sürümü ile tema sürümünün uyumluluğu en iyi şekilde nasıl ayarlanmalı?

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Selam Arkadaşlar! WP kullanılan sistem sürümü ile seşilen tema sürümünün uyumluluğu en iyi şekilde nasıl ayarlanmalı? Mesela 3.2.1 wp sürümü ile 3.5 sürümlü tema ne kadar uyumlu ola bilir? Konu ile ilgili fikir ve tavsiyelerinizi bilmek isterdik. İlginiz için önceden teşekkürler!

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Wordpress ne ara 3.5 versiyonunu çıkarttığı konusunda bilgim yok ama şöyle birşey söylemek istiyorum;

Wordpress çıkarttığı yeni sürümleri temaların durumlarına uygun olarak yeniliyor. En fazla hata nerede olur diye sorarsan, 3.2 de üst bar yapıldı. Bu üst bar bazı temalarda sorun çıkartabilir (div position css kullanırken sorun yaşamıştım.) Bunun dışında düşündüğümde hem kod olarak hemde görüntü olarak bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum.

Wordpress taban olarak taa 2.7 den beri aynı tema taglarını kullanıyor. Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5