İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wp-Super Cache En iyi ayarları yardım.

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar wp super cache güncel sürümü olan 0.9.9.9 sürümünde sistem açısından en iyi ayarları nasıl yapmalıyım. Bu konuda internette hep eski sürümleri hakkında bilgi var. Bu sürüm hakkında bir bilgi yok.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ben bu eklentiyi araştırmıştım önceden. En son versiyonu sizin söylediğiniz (0.9.9.9) en iyi ayarlar varsayılan olanları. Ne işe yaradığı hakkında da birşeyler yazayım. Sayfaları ön belleğe alır. Sonraki bir geliş için sayfayı yeniden yükleme yerine önbellekten kullanır. Böylece sanki sitenize giren ziyaretçiler neredeyse yarıya düşmüş gibi olur.

Bu iyi birşey. Böylelikle cpu'yu kasmazsınız daha az bandwidth harcar. Kolay gelsin. Bildiğim kadarıyla bukadar kardeşim.

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan ayarları zaten önerilen duruma getirdim. Bilgi için teşekkürler. Detaylı bilgiye sahip arkadaşlar varsa lütfen paylaşsın.

simal25

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
evet bu eklenti ile cpu'yu azalır ve hostta yuklenmeyi azaltır, hoscunuzun sitenizi askıya almasını önler

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
W3 Total Cache bu eklentisini ben bugün kurdum fakat sanırım bu tür eklentiler çok fazla var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5