İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WP SÜREKLİ İNSTAL HATASI VERİYOR-YARDIM LÜTFEN

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ARKADAŞLAR iki adet 2 k hitli bloğumda konular arasında gezerken sürekli sitem.com//wp-admin/install.php buraya yönleniyor. yeniden yeniden anasayfaya yıklayınca ancak düzeliyor.ikisinde de aynı sorun tüm eklentileri kaldırdım ama tema değiştirdim yine aynı sorun. bir ara wp o matic ve etiketleri kayden eklenti ve auto tag eklentilerini kullandım bu üçünden birisi yol açtı ama hangisi bilemiyorum.bununasıl çözebilirim?

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
database ini bilgisayara indirip, tamamen kaldırıp kurmayı denedin mi ?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
dabaseyi indirmek derken phpmyadmin yedeğini yoksa xml yedeğini mi kasdediyorsunuz?

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Sql ini kaydedip sonra kaldır wp yi sonra wp yi kurup sql tekrar update et

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
onu denedim ama düzelmedi. her zaman olmuyor hit fazla olduğunda oluyor.hostla alakalı olabilir mi diye düşünüyorum.

XfaCtoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
wp-config dosyasini notepad++ ile düzenleyin. Daha sonra install çekin sorun olmayacaktır.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
wp-config dosyasini notepad++ ile düzenleyin. Daha sonra install çekin sorun olmayacaktır.

düzenlemekten neyi kasdettiniz hocam?nasıl düzenleyeceğim? gerçi şuan değerleri 644 yaptım daha önce 755 miş config.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hostla alakalıymış konu.online kişi artıkça hosting kaldırmıyor

bygokhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpad Duzenleyince Calismiyo Dosya Bazen Yeda Hatta Veriyo Arkadas Onu Kast Etmis Galiba Ondan Dreamweare yeda notepad ++ kullan.
düzenlemekten neyi kasdettiniz hocam?nasıl düzenleyeceğim? gerçi şuan değerleri 644 yaptım daha önce 755 miş config.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5