İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wp thumbnail eklemek

DSJSPextes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bloğuma yeni konu açarken öne çıkarılmış resim(thumbnail) eklemek istiyorum.İnternette araştırdım doğru düzgün kaynaklar yok.Yardımlarınızı bekliyorum.

Anlatmak istediğimin kısacası
59601645331094105836.png

swit35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ozel Alan ıle ekleyebilirsiniz.
Temadan temaya değişebiliyor, mesela benim sitelerimden birinde isim kısmına Image, Değer kısmına resmin url sinin siteadresi.com dan sonraki kısmı yazılarak oluyor, digerinde ise isim kısmına thumbnail, deger kısmına resmin url sini girerek oluyor!

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Ozel Alan ıle ekleyebilirsiniz.
Temadan temaya değişebiliyor, mesela benim sitelerimden birinde isim kısmına Image, Değer kısmına resmin url sinin siteadresi.com dan sonraki kısmı yazılarak oluyor, digerinde ise isim kısmına thumbnail, deger kısmına resmin url sini girerek oluyor!
Özel alan bende kullanmaya çalıştım ancak olmamıştı. Bu dediğinizi deneyeceğim teşekkürler :harika:

DSJSPextes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel alandan bende denedim fakat olmamıştı.Bu özel alan bedeva temalarda mı oluyor yoksa kafasına göre oluyormu. :)

swit35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Özel alandan bende denedim fakat olmamıştı.Bu özel alan bedeva temalarda mı oluyor yoksa kafasına göre oluyormu. :)

ozel alan butun wp temalarda var, sadece post gırdıgınız kısımdakı seceneklerden ozel alan kısmını gorunur hale getırmenız gerekıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5