İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wp video sitesi acmak

yasin_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bi video sitesi acmak istıyorum sadece macların gollerini yayınlamak için sadece Türkcell super lıg degil diğer lıglerdende mac ozetleri olacak videoları kendım upload etmıcem youtube gibi buyuk video sitelerınden cekıp siteme eklıecem bu sorun olmaz değilmi?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
O görüntüleri yayınlamanız sorun çıkartabilir... özellikle Türkiye'de kanallar tarafından yayınlanan maçları...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Evet kesinlikle yasak. Fanatik bile maç özetlerini koyamıyor, izin alarak sadece gol kesitlerini koyabiliyor.

yasin_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir cok sitede var mesela macın golleri youtube yuklenıyor ordan alıp sitelerine eklıyorlar yanı upload eden ben olmucamkı ben sadece buyuk sitelerden video cekecem buda yasaksa ne yapalım artık bu projeyı askıya alırız.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ne şekilde yaptığınız önemli değil. Sonuçta siz maçları izlettiriyorsunuz. Ve izlettirdiğiniz bölümlerin telif hakları bir firma tarafından satın alınmış durumda ve o bunları ücret karşılığında satıyor.

Bundan dolayı sorunla karşılaşabilirsiniz.

abasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bi video sitesi acmak istıyorum sadece macların gollerini yayınlamak için sadece Türkcell super lıg degil diğer lıglerdende mac ozetleri olacak videoları kendım upload etmıcem youtube gibi buyuk video sitelerınden cekıp siteme eklıecem bu sorun olmaz değilmi?

youTube'de bile digitürk maçları bir süre sonra
kaldırılıyor.

sizde sitenizde bu tür paylaşımlarda sorun yaşayabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi