İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wpress film- lugesoft dizi-film botu ve 20000 forum arşivi (Şok fiyat)

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Evet forum.iyinet üyeleri süper bir kampanya yapalım dedim botsuz hiç kimse kalmasın!

1)Wordpress Film botu
2)Lugesoft Dizi+Film botu
3)Lugesoft video scripti
4)Vbulletin forum botu
5)20000 forum arşivi!!(uploadla ugrasanların işine çok yarayacak eminim
smile.gif

Saydıklarımın hepsinin fiyatı ilk 5 kişiye özel indirim > 2$
Normal Fiyat>4$

Botlar sağlamdır patlamaz...

Not:Lütfen konuyu baltalamaya yönelik cvplar yazmayınız Teşekkürler

Ödemeler sadece paypaldan olacaktır..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
neden bu kadar ucuza satıyorsun

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
yazının tamamı bold

konuyu açmak için üye oldunuz galiba yav bi kendinizi tanıtsaydınız :kızdım:

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
tanıtmadan kendimi foruma yazı yazamıyorum mu yani böyle bir kampanya yaptık olmayanlar yararlansın diye lütfen baltalamayın konuyu...bu kadar ucuza satıyorum evet çünkü bazı kişiler ondan bundan aldıgı botları gelip 10 15 dolar arası satıyorlar bende sırf herkesin işini görsün diye bu fiyata koydum;)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bu baltalama değildir, belli ki baltalamanın ne olduğunu bilmiyorsunuz. Sadece soruyoruz neden bu kadar ucuz diye, altında bişey arama.

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
bu baltalama değildir, belli ki baltalamanın ne olduğunu bilmiyorsunuz. Sadece soruyoruz neden bu kadar ucuz diye, altında bişey arama.

tamam arkadaşım kusura bakma sabah yazdım uyku haliyle yanlış anlamış olabilirim..:)Bu arada arkadaşlar bu fiyattan daha ucuza bu kadar botu bir arada satanı zor bulursunuz tek botlar zaten su anda piyasada 10dolara filan satılıyor ben vbulletin botunu kurmayı bilmeyenede yardımcı olacağım teşekkürler..

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
yok takas yapmıyorum zaten yeterince ucuza satıyorum kusura bakmayın teşekkürler

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Evet arkadaşlar bu kadarda olmaz dedirten bir indirim yapıyorum botları satın almak isteyen ilk 5 kişiye sadece 2$ dan botları vericem bu fırsatı kaçırmayın üzülürsünüz:hmmm:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5