İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WpSEONinja Eklentisi Arık Türkçe

lonely2134

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
http://www.wpseoninja.com/members/training/how-to-use-the-ninja-optimizer

Yukarıdaki adreste bulunan WPSEONİNJA(Ücretli eklentisi) ücretsizide internette var bulabilirsiniz... SEO konusunda gerçekten dehşet verici olumlu sonuçlar doğurabiliyor. Bunun ispatı olarak bu eklentiyi yapan site henüz 5 aylık ve Pagerank değeri : 3 trusrank:4.8510 ....Bu site hiçbir paylaşımda da bulunmamıştır inceleyın siteyi doğru dürüst bişi bulamazsınız....

Zaten bir SEO ustası yukarıdaki değerlerin ne anlama geldiğini anlamıştır.

Şimdi gelelim asıl konuya eklentinin videoları ingilizce olduğu için ingilizce bilmeyenler bu eklentiyi bulduğu halde faydalanamadı yada beklenen etkiyi göremedi...

3 gün önce fubb.net te açılan bir tartışma ile eklenti videolarını türkçeleştirmeye karar verdim ve bugün akşam itibarı ile bitecek gerekirse videolara ses veya alt yazı eklenecektir...

İlgi doğrultusunda satışa sunulacaktır... Toplamda 5 videodan oluşan bu seriden maximum faydayı sağlamak için tekliflerinizi bekliyorum...

Toplam Maliyeti:10 Tl(Videoyu alıp sadece kendiniz kullanırsınız paylaşılması yasaktır. Paylaşılması durumunda videoya eklenecek olan eklenti sebebiyle alt yazı veya seslendirme silinecektir. Para geri iade edilmeyecektir.)

Video Hakkı:500 Tl (Videoyu istediğini yerde paylaşabilir kullanabilir reklamını yapabilir. Wordpress.org'de satabilirsiniz).

Video Teknik Destek: Var
Wordpress Teknik Destek: Yok

lonely2134

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
İlgilenenlerin pim atması yeterli...

[/COLOR]Belki hiçkimse almaz umrumda da değil :D ama eğer bir arkadışımız gerçekten bir kelimede çıkmakta zorlanıyorsa bunu kullanmalı... Arama hacmi 45.000.000 olan kelimeyi bile çıkartan adam bılıyorum..(hek) kelimesinde ilk sayfada isim vermeyelım rakıplerı güçlü düşürmeye çalışırlar....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5