İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WS'de Iyinet Rezaleti Diye Konu Acilmis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya ben arkadaşı uzaktan yakından tanımam ama ws deki konuyu görünce sıkılmadan hepsini okudum ve gayette mantıklı geldi bana adam bütün belgeleri koymuş oraya hepsinin capsı var gizlilik konusunda iyinette kesinlikle saygım var ama şu aynı ip ile kullanıcı adı açıp kendi itrade verdiğinin belgesini de herhangi bir admin veya mod yada kim ilgileniyorsa da koysun da bu dava burada bitsin yoksa bu konu hep bi şüphe şeklinde kalır insanların aklında

rsmalee

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
bu tur konular cok sıkıcı gelıyor bana ama dıger sıtede actıgı konuyu okudum banlanan kısı haklı olabılecegını lınklerle ıspatlama yoluna gıderken sucladıgı kısıler buranın yonetımı yanı yuvarlama sozlerle ısı bıtırmeye calısıyor .
o arkadas haklı ya da haksız derdını anlatmayı basarmıs sesını de duyurmus buranın yonetımı ıse bu konuyu bıle kılıtlemeyıp en azında elestırıye acık oldugunu gosterdı bence .
İtrader mi ne karın ağrısıysa her yerde sıkıntı :) .

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Görmezden geliyorlarrr napcaklar.Kendi suçunu itiraf eden biri gidip ben dindarım angelo değil diyen biri başka forumda konu açmış.Arkadaşlarıda gelip duyurmuşlar teşekkür ediyoruz.

Diğer forumuda kınıyoruz tabiki kiminse artık.

ya ben arkadaşı uzaktan yakından tanımam ama ws deki konuyu görünce sıkılmadan hepsini okudum ve gayette mantıklı geldi bana adam bütün belgeleri koymuş oraya hepsinin capsı var gizlilik konusunda iyinette kesinlikle saygım var ama şu aynı ip ile kullanıcı adı açıp kendi itrade verdiğinin belgesini de herhangi bir admin veya mod yada kim ilgileniyorsa da koysun da bu dava burada bitsin yoksa bu konu hep bi şüphe şeklinde kalır insanların aklında

Banlanan üyenin mesajlarına bak kendi yazıyor zaten :D

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Akahaita gibi 30 günde iyinetin yönetim sorunu olduğunu çözen süpersonik arkadaşlar var forumda. Bundan daha kaliteli ortamı nasıl yaratalım allah aşkına? Kırıcı olmak istemiyorum ama okuma ve okuduğunu anlama sorunu var sende. Bilmem okudun mu, banlanan arkadaşın yaptığı işlem tespit edildi ve sabit. Ek bir bilgiye gerek olmadığı halde kendisi de PM ile itiraf etti yaptığı kandırma işlemini. Ben de onun üstüne hatasını kabul etmiştir deyip engellemedim. Ancak bana PM'den x Forumdan y diyen adamın samimiyetine güvenemem. Suçludur, engellenmiştir, geri gelmeyecektir. Bu kadar basit.

Kendi yaptığı işlemi itiraf eden adamı neden savunmaya devam ediyorsunuz, nedir probleminiz?

angelo hocam şu üyenin kendi hatasını kabul ettiği pm i koyabilirmisiniz buraya?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Bende ilk oonu soyledim o kelami soyleyen kişinin konusunu dahi okumadım bilmek dahi istemiyorum şahsen o itham yakışmaz kimseye...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ben r10, digitalpoint gibi birçok sitede yöneticilik yaptım. hiçbiryerde yöneticilerle bu tarz konuşulmaz, konuşturtmadık. burası oldukça demokratik bu açıdan. bunu açık olarak görüp üstüne gitmemek lazım. eleştiri farklı birşey, alaycı yazılar farklı birşey.
yıllardan beri söylenir burada beğenmiyorsanız girmeyindir ana fikir. ama beğenmeyip üzerine garip yazılar yazanların hala yazabiliyor olması yöneticilerin hoşgörüsüdür sadece.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Akahaita gibi 30 günde iyinetin yönetim sorunu olduğunu çözen süpersonik arkadaşlar var forumda. Bundan daha kaliteli ortamı nasıl yaratalım allah aşkına? Kırıcı olmak istemiyorum ama okuma ve okuduğunu anlama sorunu var sende. Bilmem okudun mu, banlanan arkadaşın yaptığı işlem tespit edildi ve sabit. Ek bir bilgiye gerek olmadığı halde kendisi de PM ile itiraf etti yaptığı kandırma işlemini. Ben de onun üstüne hatasını kabul etmiştir deyip engellemedim. Ancak bana PM'den x Forumdan y diyen adamın samimiyetine güvenemem. Suçludur, engellenmiştir, geri gelmeyecektir. Bu kadar basit.

Kendi yaptığı işlemi itiraf eden adamı neden savunmaya devam ediyorsunuz, nedir probleminiz?

"Ateş olmayan yerden duman tütmez"
"Görünen köy kılavuz istemez"
+
bazı tecrübeler, şahitlikler..
Yönetim işini yapıyor yapmasına ama "ne yaptığın değil, nasıl yaptığın önemli"..

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
cok ilginc adam diyorki admin olmak icin para oduyolar... benim bir wm sitem olsa boyle bir konu acilsa silerim.. bu tur wm sitelerini yipratan konular sitelerin seviyesini dusuruyor.. birde Bedeni buyuk akli kucuk insanlar bu tur seylerle ograsiyolar..

ben bir sitede banlansam bir daha ugramam oraya sagda solda konuda acip o siteye rant ve hitde yaratmam kucuk insanlar kucuk islerle ograsirlar..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Böyle dandik dundik işlere ayıracak gerçekten vaktim yok, kendi işimin gücümün arasında mesaimden kesip uzun uzadıya delil toplayacak halim yok. Görmek isteyenler için kanıtların %10 unu buraya koyuyorum. Boş vaktimde arasam bir 50 tane daha post bulurum.

Öncelikle şu post u okuyun.

http://forum.iyinet.com/reklam-alim...z-ve-gunluk-3-4k-kisiye-reklamini-goster.html

enisaksu, AlexaRankIndir, photoshop - themaniac'ın girdiği ip bloğundan giriş yapmıştır. asianet.co.th. Aynı ip'den olan kişiler ev arkadaşı filanmış. Heralde 80 kişi bir evde kalıyorlar. Hadi öyle olsun, aynı evde kaldığın kişiye iyinetten PM atıp, referans olmak biraz garip fantazi.

Aşağıda ip blokları bulunuyor ve bana atılan pm bulunuyor. Ben aldığım pm'den sonra da arkadaşı banlamadım. Hatasını kabul etmiştir dedim. Ama bana PM Attıktan sonra şikayet bölümüne anlamsız bir mesaj daha açtı. Bu kadar hem milleti kandıracaksın çoluk çocuk gibi on tane kullanıcı açıp birbirine mesaj atacaksın, bir de huzursuzluk yaratacaksın.

Daha savunacak olan birileri varsa, ilginç diyorum başka birşey demiyorum.

http://imageshack.us/photo/my-images/847/capture2r.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/845/capture3o.png/
http://imageshack.us/f/708/captureezy.png/

X

Xman

Misafir
yazmiyim diye sabrediyorum ama bir yazmaya başlarsam çok pis şeyler çıkacak ağzımdan, herkes işine gücüne baksın bizim huzurumuzu kaçırmasın.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
themaniac konu açtı diye şimdi iyinet rezil mi oldu? bence kendisi rezil oldu ve bence artık o kişiyle artık ticaret yapan olmayacaktır. gitmiş ws de konu açmış töbe töbe ya... dolandırıcılık bile yapabilirdi. iyi banlanmış

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
"Ateş olmayan yerden duman tütmez"
"Görünen köy kılavuz istemez"
+
bazı tecrübeler, şahitlikler..
Yönetim işini yapıyor yapmasına ama "ne yaptığın değil, nasıl yaptığın önemli"..

Senin gerçekten problemini merak ediyorum? Geçen gün kullandığın dil nedeniyle geçici uyarı aldın. Az önce bir üyeye gene saygısız bir mesaj yazdın. Şimdi teknik olarak uzaklaştırma alman gerekiyor. Bunu ben yapsam, geri başka kullanıcı açıp geleceksin, şikayet açacaksın, bir sürü gereksiz stres, boş iş. O yüzden bu forumda durduğun sürece kurallara uyacağını anlarsan, hepimiz bu yükten kurtuluruz. Ama çok zorlarsan da gereği yapılır.

Yönetim ne hususta ne işlem yaptığının delilini koymuştur (koymasına bir zorunluluğu olmadığı halde) - hala savunabiliyorsan, atarsın bir email/pm, forumun adminleri bellidir.

R

RadoyNet

Misafir
Biz buralarda kavga etmek, egolarımızı şişirmek için durmuyoruz. Bilgi edinmek, paylaşmak, ekmek kazanmak için duruyoruz.

O yüzden herkes kendi ekmeğine, kendi işine baksın.

E

Erturk

Misafir
2 gündür bu olayı takip ediyorum. Arkadaşın baska bir yerde yazdığı o yazıda adım da geçiyor. Ticaret yaptığımıza dair. Ama ben nedense kendi Trader'lerimde de onunkilerde de göremedim. Kafam ne konuda ticaret yaptığımıza takıldı.... Vallahi yalan yok hatırlayamadım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5