İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wupload Ödeme Yapmadı

Webteyiz.Biz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İyi Günler Arkadaşlar Wupload Hesabımdaki Miktar 10$'ı Geçtiği Halde 2 Haftadır Ödeme İşlemini Yapmadılar.Sizde de Böyle Birşey Oldumu? Sorun Nedir Acaba ?

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben wupload açalı 1-2 hafta oldu. Günde 1$'dan fazla gelmeye başladı şuvan ama daha payment account falan girmedim. Ödemede cidden sorun var mı?

pussaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam eger parayı gönderecegi hesabı girdiysen ve 10 $ aştı ise her pazar akşamı kontrol ediyor ve eger hesabında 10 $ var ise çarşamba günü akşam 8 ile 12 arası hesabına parayı gönderiyor... Bende bugün hesabıma para yatmasını bekliyorum benim bu ilk degi 6-7 kere para çekmişligim var :D:D

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Ödeme yapması lazım. Ödemeyle ilgili hiç şikayet duymadım. paypal adresini kontrol et.

Bir de payout demen gerekiyordur belkide. Wuplaoda üye olmadığım için fikir üretiyorum.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Uploading'de Hiç Sorun Çıkmıyor Bence Ona Geç... Her Hafta 15$ Çekiyorum Problem Daha Çıkmadı....

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bu Siteler Sorun Olmadığı Taktirde Ödeme Yaparlar.
Herhalde İik Defa Para Alıyosun..:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5