İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.bedavamp3indir.com

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adrese girdiğiniz zaman mp3lerin yaklaşık 5000 tane olduğunu düşünceksiniz ama ortada mp3 yok. Tamamı link. Bende açayım bir site bende tüm şarkıcı isimlerini ve şarkılarını yaziyim. Keywordlerle döşiyim güzel birde domain aliyim sonra google indexlesin toplistlere ekliyim peki diğer insanların hakkı? Bumu türk webmasterı. Gerçekten bu sitenin sahibi kimse ciddi ciddi acıyorum o kişiye insanların hakkını yemek ne kadar kolaylaştı.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklemeyi unutmuşum. Üstteki mp3 linki mail adresine gelsin e mail ını yazıp yolla diyince sadece mail adresiniz alınıyor mail falan gelmiyor. Arkadaş cidden çok zekiymiş. 2mb host al 2gb bw sonra bu şekitle hit kazan pr kazan vay anasına ya biz ne salağız insanlara hizmet sunuyoruz cidden ben artık kendimi enayi olarak düşünüyorum.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) ufak.com he domain çok güzel ama sahipleride UFAK düşünen adamlar ama yapılabilicek bişey yok kimileri kandırır kazanır kimileri gerçek hizmet verir sömürülür.
ama sonunda kimin kazanacağı belli tabi ;)

E

erotika

Misafir
Alican dediğin yollardan sitem olduğu için alındım. Ama unutma ki çogu büyük site şuan öyle. Nostaljim Dazlak vs.

Ayrıca yurtdışında tüm siteler öyle ve asla bi link ölmüyor !

Ayrıca yanlış anlamışım bu site e mail toplamak için yapılmış :p kusura bakma..

Z

zeynelkoc

Misafir
boş beleş bir site kullanıcılar bi sefer sonra bunun farkına varıyor kaybeden kendisi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5