İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.benimreklam.com a reklam vermek cok kolay hemde ucretsiz

www.hitlen.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar, herkese iyi gunler.

ben hitlen.net ve benimreklam.com sitelerinin sahibi alper demir .

bir web siteniz, blogunuz veya sosyal paylasim sitesi (Facebook, Twitter vb) sayfaniz mi var? ucretsiz reklam yollarini arastirdiniz, ancak hicbirisi verimli olmadi. yilmadan internet uzerinde reklam reklam diye arastirma yaptiniz. olmadi.

reklaminizin binlerce sitede gosterilmesini, ama ucretsiz olmasini ve etkili olmasini istediniz. biz bu sorunlari sizler gibi yasadik ve bunun icin bir site gelistirdik.

Benim reklam -Ücretsiz , Bedava Reklam Hizmetleri sistemini tanitmak istiyorum. sitemiz de binlerce kayitli uye site bulunmaktadir. bu sitede reklam tabelalarimiz a reklam metinleri ekledik. bu sitelere de giren ziyaretciler sizlerin reklaminizi gorebilecekler. yani gunde onbinlerce gosterimlik metin reklama ulasabileceksiniz.

ilk uye kaydi ile birlikte 1.000 kredi hediye olarak hesabiniza yuklenecektir.

sitesinin reklamini ucretsiz yapmak isteyenlerin adresidir.

hersey gonlunuzce olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5