İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.bismillahirrahmanirrahim.net

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikayebul' Alıntı:
Demekki herkez ayni seyi düsünmüyor normal bakmali,bismillahirrahmanirrahim.net benim icin töbe asa allah.net domainiyle esit degerde.Benki parayla Kuran-i Kerim satilmasina dahi karsi bir insanim bu sekildeki dinimizin asil isimlerinden olusan domainlerinden ticari anlamda faydalanmayi hos görmüyorum.Domaini satmak ayri sey parantez icinde.Ya konunun icine etmisde bulunduk,konu baska bir isimle acilsaydi aslinda süper konu :) Dini nitelik tasiyan domainlerden ticari anlamda faydalanmak dogrumudur :D iyi konu

herkeze saygilar.

sana katılıyorum. dini sitelerden ticari amaç güdülmemeli. ama son kelimende güzeldi. ztn satan arkadaş boş durmasın diye satıyor ama umarım güzel birilerinin eline geçer.

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazıları satılamaz satılmaz gibi şeyler yazmış .arkadaşım satmak istiyorsan satarsın bunda dini bir mahsur olduğunu sanmıyorum.

ne yapılabilir = dini toplist veya link sitesi ,forum bunlar çoğaltılabilir.

sloganda şöyle olabilir. besmele çekmeden internete girmeyin. (link sitesi için vede kullanıcaları anasayfası yaptırarak internete ilk girdiklerinde besmele çekmelerini aklına getitmiş olursunuz.)

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birinci amaç ticaret olmamalı ama islami sitelerin de en azından giderini karşılayacak derecede geliri olması onların bekasını gelişmesini garantiler.

Taşıma suyla değirmen dönmez. İyi bir geliri olan dini bir site sınırsız olarak gelişir dallanır budaklanır.

Ama fedakarlıkla yapılan site zorlanır. Bence önemli olan niyet ve kuralların dışına çıkmamak.

Allah'ın helalı haramı bellidir. İslami siteler aslında çok daha iyi kazanabilir. Ama google'dan değil direkt reklamlardan. Bu da biraz bağlantı ve ilişkilerle alakalı.

Yani webmaster kardeşlerimizden kafasında iyi projeler olanlar hiç çekinmeden işe girişmeliler. Güzel etraflı büyük islami sitelere ihtiyaç var. Hem hizmet ederler hem de verdikleri zahmetin maddi karşılığını alırlar. Bu ikisinin biri biriyle ters yanı yok. Önemli olan manayı maddeye feda etmemek, para için aykırı yayın yapmamak.

Yoksa islami siteler sadece Allah rızasına kalırsa gelişemeyecektir. Herkesin paraya ihtiyacı var. Dinine hizmet ederken bir yandan da kazanmak kadar güzel birşey yok. Düşünsenize hem ibadet ediyorsun hem de Allah'tan başkasına el açmamak için rızkını kazanıyorsun.

Evet kardeşler Türk internetinin en büyük boşluklarından biri sistemli güzel isalmi sitelerin olmaması. Umarım birileriniz bu alanda kolları sıvarsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5