İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.commisat.com reklam alınacaktır..

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

forum henüz 1 aylık ve 1200 üyesi var şu an için.

günlük en az 250 kişi ziyaret ediyor forumu ayrıca forum türkçe değil ingilizce ağırlıklı..

Not : Site uydu sistemleri - key vs üzerinedir..uydu dünyasının tanınan isimleri zaten yönetimdedir..

server parasını çıkarmak için reklam ihtiyacı var.bu yüzden buraya bu notu yazdım zaten şu anda küçük biryer ama büyüyeceğinden eminim..çünki eski yerimizde 15.000 üyemiz vardı ancak içimizden birkaç ingiliz akıllı arkadaşın yetkilerini fazla açtık onlarda bunu kötüye kullandılar..

forumun en üstüne navbarın oraya 4 adet reklam almayı düşünüyorum 468*60 ebatlarında.

herbir reklam için aylık ücret 10 ytl

kolay gelsin..

R

Reignman

Misafir
Sitenize girişte 2 kez şifre soruyor, en azından forum ziyaretçiye açık olsaydı iyi olurdu bence. Ayrıca istatistik görebileceğimiz bir link var mı?

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk girişdeki şifreye kutudakini yazarsanız siteye gireceksiniz onu koymamızın amacı gelen saldırıları önlemek..

misafirlere açma olayını ise düşüneceğim.gerekirse açarız.

istatiklere gelince,alexadan vs sorgulatabilirsin ancak site 1 aylık olduğu için istatiklere geçmemiştir..ben yukarıdaki rakamları siteye giriş yapan üyelerden görerek söylüyorum.online zaman aşımımız 15 dakikadır.

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
girişdeki 1nci şifre bölümü kaldırıldı..

reklam teklifi hala geçerlidir..bilginize..

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en üst navbarın altına banner fiyatını : aylık 15 ytl yaptık..uydu işi yapan arkadaşlar kaçırmayın derim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5