İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.divxteam.com Satılıktır!

clementin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Siteyi 2009 eylül ayında actım ancak iş durumlarından dolayı Fazla ilgilenemiyorum!Onun için satmak istiyorum,içerisindeki Konular site satıldıktan sonra silinmeyecektir! uzun zamandır paylaşım yapamama ragmen783 üyesi vardır ve hergün cogalmaktadır!Ayrıca forumu alacak arkadasa hediye olarak 1 aylık Rapidshare Premium üyelik verilecek ve reklam aldıgım tüm sitelerin hesapları ona devredilecektir...!
reklam aldıgım siteler ve içinde biriken para
adtech:6 ytl
reklamstore:15 ytl
alcamsatcam.com :6,5 ytl
tüm hesaplar içindekilerle birlikte alıcıya devredilecektir

site:www.divxteam.com
İlgilenenler özleden msj atsın yada msnimi eklesın
[email protected]
Site bilgileri:
alex a:3,780,664
PageRank:1

Site Hosted in:
Owner:
ICANN Registrar: IHS TELEKOM, INC.
Site Age: 1 month
Created: 2009-09-23
Expires: 2010-09-23
Updated: 2009-09-26
Domain Suffix: Commercial
arkadaslar alexa sıralaması sizi sasırtmasın uzun zamandır paylasım yapmıyorum ondan bu kadar geriledi! sitenin 2.ayında dünya sıralamasında 400 bin türkiyede iste 31 bin lere kadar cıktı,günde sadece 5 konu ekleyerek bu kadar yükseliyosa ilgilencek arkadas ucurur forumu
nese arkadaslar sitemin fiyatı 150 tl dir!pazarlık payı yoktur!domain ve host süresi 2010 eylül ayında bitecektir!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi