İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.donanimmerkezi.com PR5 reklam alıyoruz.

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.donanimmerkezi.com a text veya banner reklam alıyoruz.

PR5
Alexa: 37.775
Tekil hit : 2000+
Google indexli sayfa : 75.300

Fiyatlar :

Anasayfa text pr reklam : 20$/ay 50$/3ay
Footer text reklam (tüm sayfalar) : 30$/ay 75$/3ay
468x60 banner (header) : 45$/ay 110$/3ay

Banner ve diğer özel reklam seçenekleri için özel mesaj atınız.

innDirmp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
468x60 banner 30 gün
10 $ vereyim gonlumden koptu.
google harici hic reklam vermedim ama kabul edersen.
tşk

K

Komedya

Misafir
hitinin kaynağını ya da doğrulayacak bir şey yazabilirsen düşünürüm.

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
innDirmp3' Alıntı:
468x60 banner 30 gün
10 $ vereyim gonlumden koptu.
google harici hic reklam vermedim ama kabul edersen.
tşk

Teşekkürler bize uygun değil.

hitinin kaynağını ya da doğrulayacak bir şey yazabilirsen düşünürüm.

Kaynak yüzde 70 google. Doğrulama konusuna gelince; sitede herhangibir tracker kodu yok. Sitenin kendi sayacı zaten kaç kişi girdiğini gösteriyor. (phpbb sayaç)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sitede fazla link yok o yüzden ücret uygun bence. Ben kendisinden 6 aylik text reklam alani aldim. Sitesinde 100'lerce text olan sitelerden reklam almaniz size fayda etmeyecektir. Birakin pr 5 pr 7 olsa fayda etmez. Bizzat denedim cünkü.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben hala yüksek olduğu görüşündeyim, forums.digitalpoint.com a bir girin bakın, max 20 link alınan PR 5 ana sayfa için aylık 5 usd den 12 usd ye kadar rakamlar söz konusu, aylık 25 ile 35 usd ile Pr7 link satın alabiliyorsunuz.
şimdi kimse bana "isteyen istediği fiyata satar" kardeşim demesin, potansiyel alıcı iseniz ve satıcı yüksek fiyat istiyorsa bu eleştiriyi sizde yaparsınız.

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
ben hala yüksek olduğu görüşündeyim, forums.digitalpoint.com a bir girin bakın, max 20 link alınan PR 5 ana sayfa için aylık 5 usd den 12 usd ye kadar rakamlar söz konusu, aylık 25 ile 35 usd ile Pr7 link satın alabiliyorsunuz.
şimdi kimse bana "isteyen istediği fiyata satar" demesin, potansiyel alıcı iseniz ve satıcı yüksek fiyat istiyorsa bu eleştiriyi sizde yaparsınız.

Anasayfamızda 4 external link bulunmaktadır. Bu sayıyı yükseltip siteyi link çöplüğüne döndürme gibi bir olasılık bile yok. Max 5-6 çıkış olabilir en fazla.

Ucuz linklerle siteyi doldurmaktansa hem reklam verenin sağlayacağı faydayı en yüksek seviyede tutmaya hemde site kalitesini düşürmemeye çalışıyorum. Bu nedenle 30 link yerine max 5 link yani toplam 30x10=300YTL yerine 5x30=150 YTL kazanmayı daha mantıklı görüyorum. Katılırsınız katılmazsınız bilemem ama benim reklam anlayışım budur :)

Bazı seo çalışmaları neticesinde indexli sayfalar silindi ve yenileri indexleniyor. Bu yüzden hitte düşüş var ama kısa sürede yükseleceğini tahmin ediyorum. (şu an 2000+)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5