İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.gulsehri.com

CLaRa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadasim aylardır yazılıp cızılen konuya sukurler olsunkı cevap yazabildim www.asktuneli.com un sahıbıyım sıze kesınlıkle maıl atmadım noter tastıklıdır dıye bu olayları duydugumda [email protected] maıl adresimden ulasmaya calıstım ama yanıt alamadım www.asktuneli.com kesınlıkle noter tastıklı degıldır ve tum herseyı gulsehri.com dan alınmıstır nete ılk basladıgım donem bir webmaster ucret karsılıgı yapmıstı ve ornek olarakta gulsehri.com u gostermıstı tabıkı bız ucretını odedıkten sonra yapabılecegımız bırsey kalmamıstı bu konudan dolayı bır ay kadar kullanıp sıldım sıteyı gulsehri pıyasada ornek aldıgım bır sıtedır sahıbını basarılarından dolayı kutluyorum
ama altını ozellıkle cızerek belirtıyorumki sahsınıza atılan bır maıl tarafımca atılmamıstır bu sekıl bır terbiyesizlık yapmıyacak kadar aıle kulturum ve saygınlıgım var ve hazır bu konu acılmısken daha once buraya sahsımın adı ıle uye olan adımızı kırletmeye calısan arkadasları kınıyorum..
Meyve Veren Agac Taslanır
Hakkımda Yapılacak Tum Kotu Soz Ve Karamalar Ayın 1i İtibariyle Yasal İslemlere Maruz Kalacaktır Resmi Firmayım Ve Bunu Heran Kanıtlamaya Hazırım BırCok Arkadasımızada Bunu Kanıtladım Saygılarımla

Berivan Algın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5