İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.hitix.com - www.hitix.net SATILIKTIR.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.hitix.com (toplist kaynak kodları ile birlikte + 1 sene superonline 50mb alan + sınırsız band genişliği) ile satılıktır. Superonline hosting paketi süresinin dolmasına ortalama 9.5 ay var.

www.hitix.net alan adı satılıktır.

tekliflerinizi 2 domaine de ayrı ayrı veya beraber olarak verebilirsiniz.
herkeze iyi çalışmalar...

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.hitix.com AkrepList Script'ini Lisanslı Olarak Kullanmaktadır" script senin değil sanırım bunu satma hakkın var mı ? (ciddi soruyorum yanlış anlamayın lütfen)

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuçta adam o site için almış ve siteyle birlikte satıyor.

tabi scripti bu siteyi sattıktan sonra başka yerdede kullanırsa o zaman haksız duruma düşer.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar

arkadaşlar sattıktan sonra scripti kullanmayı düşünmüyorum herhangi biryerde. ayrıca burada özel bi firmaya scripte eklentiler yaptırdım onları da vereceğim. bilginize.

fiyat konusuna gelince gerçekten anlamıyorum bu işlerden. ilgilenemediğimden dolayı satıyorum yoksa gerçekten domain iş yapabilecek düzeyde bir isim.

sizlerin teklifini bekliyorum
özelden de yazabilirsiniz.

herkeze başarılar

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm'lere göre bir fiyat belirledim arkadaşlar açılış için 50$ istiyorum. 1 hafta içinde en çok yükselten alır siteyi haftaya cuma site başkasında olacak yani

herkese bol şans

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet gerekli bilgileri buraya yazarsan bilgilendirme acisindan iyi olur.

birde google'dan banlanip banlanmadigini nasil ogreniriz arkadaslar?

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir de bu ayin basinda odeniyorum. 50$'a verirsen Ekim ayinin basinda parani gonderirim. Tabi google adsense'den ban yememis ise.

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o yuzden 50$ veriyorum zaten. Daha fazla imkansiz vermem.

Birde sitenin google'dan banlanip banlanmadigini nasil ogrenecegiz?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tesadufen gordum de, scripte ozel seyler eklettirmissin sozde, hani nerde ben birsey goremedim de????

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır internete giremediğim için mesajlarınıza 1-2 gün geç cevap veriyorum öncelikle bundan dolayı özür dilerim. 2. konuya gelince site www.google.com adresinden ban yememiştir. Bunun ispatını nasıl yapabilirim bilmiyorum ancak google ile irtibat kurabilirsiniz diye tahmin etmekteyim.

Hit olayına gelince sitenin günlük tekil hiti 20 değil zaten olamaz da :) Nedenine gelince scripte bir hata var bakacak olursanız günlük toplam hite 1500-2000 arası değişmekte. Scriptin o bölümündeki hata sonucu tekil hit : 90 çoğul hit : 19 felan gözüküyor bazen sizce böyle birşey mümkün mü? Çoğul hit nasıl olur da tekilin altında kalır yorum sizin.

Lisete yer alan sitelerin gönderdikleri ziyaretçi sayılarına bakarak sitenin hitini kolayca tahmin edebilirsiniz.

Son olarak akreplistin yazdıklarına bir cevap vermek istiyorum. Ben yazımda bazı eklentileri de vereceğim dedim. Şu anda onlar sitede aktif demedim. 2. olarak yukarıda bahsettiğim ziyaretçi sayısında olan bug sorunu giderildi.

Arkadaşlar 1 kişi emek vermiş bi script yazmış ben bunu satıp para kazanmak niyetinde olsam siteyi komple değil de scripti 10 kişiye üreticisinden daha ucuza satarak sürümden kazanırım. Ben bu scripti bir daha kullanma düşüncesinde değilim. Yani para vererek aldım ve şimdi satıyorum. Satın alan arkadaş başkalarına satar satmaz orasına bi yorum getiremem.

Herkese bol şans

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada

Toplam Çoğul Hit : 9127
Toplam Tekil Hit : 5317
Günlük Çoğul Hit : 42
Günlük Tekil Hit : 14

--------------------------------------------------------------------------------
Günlük Toplam;
Site Tekil Sayımı : 1847 // bunlar bu topliste uye olan sitelerin tekil hit sayimi
Site Çoğul Sayımı : 887 // bunlar da tekil den sonraki sayim yani cogul 1847 + 887 dir

yani senin sitenin hitleri degil bunlar

senin sitenin hitleri su anda mesaji yazdigim anda

Günlük Çoğul Hit : 42
Günlük Tekil Hit : 14

bu sekildedir

script hakkinda yanlis anlamalara meydan vermemek icin bu aciklamayi yapiyorum

ayrica siteyi ve scripti de satabilirsin ama satis oldugunda bunu bana bildirmelisin dostum ve alacak kisi de aynen lisans haklarina saygili olmak zorundadir.
bilgine

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün bir satış olursa bundan ilk senin haberin olacaktır dostum + yeni alıcıyı sen onaylamazsan ben satmam zaten.

dediğim gibi script senin + emek senin :)

için rahat olsun keyfine bak sen

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar domain veya scriptle ilgili son tekliflerini vermek isteyenler yoksa satmak üzereyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5