İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.iyinetforum.com ne kadar eder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
selam arkadaşlar bu domaini alan kişi benim :) aldım onu dün site tanıtım yerinde açmıştı turknet diye arkadaş ben satın aldım acaba çokmu aldım arkadaşlar lütfen kötülemeyin üzülürüm yoksa merak ediyorsunuz :D

500 tl verdim 2 kişi ortak aldk nasıl :D imzamda var zaten :cool:

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
ee oha ama kategorileri bile kopyalamışsın yaş kaçtı acaba ?
+: footer bile kopyalanmış öh yani utanmadınmı hiç

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
çokmu aldk acaba ya acele ettim ben bu forumda baya giriyordum iç üye olmadım hep böyle forumumu olsun istedim dün lisanslı vbulletinde aldık offff ;)

yaşım 16 :D napıcan ki :D xd

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
şikayet edelim bakalım varmı gerçekten lisans görelim

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Taklitler, asıllarını yüceltir.

bende izmirliyim kardeşim nasılsınız taklit amaclı degil kardeşim ben eekroink bilgisayar uzmanıyım :D ayrıca dikkat ederseniz forumun en altında

bu forumun ana sponsor link ekledim saygımdan dolayıdır burdaki iç bir işçerigi kop paste olmacak kesinlikle özgün içerik banner log az editldim üstelik işlem resminle :D

bakın arkadaslar herkeze sesleniyorum lütfen kusurumu bağışalyın sonuçta o isim aldım ve benim ismi çok hoşuma gitti bu foruma saygım var arkadaşlar başlıklar aynı olabilir biliyorum belki değiştirim ama açılan konular değişecek özgün içerik 2 kişi yöneticez işte adi bakalım :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
16 yaşındasın çık gez eğlen yaşına büyük gelir böyle şeyler ergenlik yaşındasın süt filan tüket

HuB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Taklitler, asıllarını yüceltir.

:cool: Aynen.

Taklit edilmeye doymadık. Fakat yine de taklit edenlerin düzgün Türkçe kullanması ve az da olsa Türkçe kurallarını bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Zira arkadaşın "Herkes" i "Herkez" olarak yazması onun seviyesini yeterince gösterdi.

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

Taklit edilmeye doymadık. Fakat yine de taklit edenlerin düzgün Türkçe kullanması ve az da olsa Türkçe kurallarını bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Zira arkadaşın "Herkes" i "Herkez" olarak yazması onun seviyesini yeterince gösterdi.

hızlı yazdım ondan :)

CankaTx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

milleti aşağılamakla hiçbir yere varılmaz. Çocuk domaini almış . Parasını vermiş tamam da nden böyle taklitci filan diyosunuz belki bu forumun adminleri ile anlaşır kardeş forum olarak eklenir . O zaman görün siz o sitenin hitini :)

HuB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Hızlı yazmak bir marifet mi? Ben de hızlı yazıyorum. Fakat hata yapmıyorum. Bu arada hızlı yazsan bile z harfi ile s harfinin yeri değişmez. Bu bilgisizlikten kaynaklanıyor. Ayrıca bir forumun kopyasını çıkarmak insanı elektronik uzmanı yapmaz.

milleti aşağılamakla hiçbir yere varılmaz. Çocuk domaini almış . Parasını vermiş tamam da nden böyle taklitci filan diyosunuz belki bu forumun adminleri ile anlaşır kardeş forum olarak eklenir . O zaman görün siz o sitenin hitini :)

Sen tamamen yanlış anlamışsın dostum. Öncelikle yazdıklarımı bir kez daha okumalısın. O kişi ile ne tür bir bağın olduğunu bilmiyorum fakat, ben yapılan kopyalama işlemine laf söylemiyorum. Benim yakındığım Türkçe kurallarını hiçe sayanların Türkçe forum açması. Eğer bu şekilde bir forum açıp adminlik yapacaksanız Türkçe'nizin iyi olması gerekmekte. Karşınızdaki üyelere anlaşılmaz bir yazı ile yardımcı olamazsınız.

CankaTx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

r10 a gir ordaki herkes taklit uzmanıdır :)

Kuazayı wordpress kullanıyorsan kesin bilirsin bir clone uzmanı bu clonlama işini iyi yaparsan clonladığın siteden bile üstün olabilirsin. Yeterki iste. Sen yeni eklentiler yada görünüm ekleyerek Asıl siteyi bile geçebilrisin. Kopyalamak güzel birşeydir devam et . Başarılar dilerim :)

bu arada hub beni tanımıyormuş ayağına yatma kırarım kafanı xD tamam sende haklısın birazcık Türkçeye önem vermeli :)

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hızlı yazmak bir marifet mi? Ben de hızlı yazıyorum. Fakat hata yapmıyorum. Ayrıca hızlı yazsan bile z harfi ile s harfinin yeri değişmez. Bu bilgisizlikten kaynaklanıyor. Ayrıca bir forumun kopyasını çıkarmak insanı elektronik uzmanı yapmaz.

kardeşim sorun değil bunlar önem'i yok ben sizler gibi evde masada falan yazmıyorum üstümde yazıyorum üstelik çalıştığım yer afedersiniz gt kadar oda ondan dolayı rahat yazılmıyor üstümde yazıyom ayrıca kullandıgım kılavyada sert tuslu aman neyse boşverin akşama forum biticek mod süper mod alınacak haberiniz olsun üyelik sistemi aynen davetiyeli orda davetiye var biliyorsunuz zaten şimdi kapadım bitince açıcam üyelerinde 10 davet gönderme hakkı var neyse çok yazdım sorun değil :D

HuB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyse dostum. Kopyalamakla bir yere varabileceğini düşünüyorsan devam et. Bu yolda arkanda olanlar var gördüğüm kadarıyla. Onlar ile iyi ekip olursunuz. Bu arada bilmeden yakınıyorsun. Ben kendi bilgisayarımdan bile yazmıyorum şu an bunu düşün.

@CankaTx

Tanımaz olaydım. :) Neyse msnde hallederiz biz sorunumuzu.

CankaTx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyse dostum. Kopyalamakla bir yere varabileceğini düşünüyorsan devam et. Bu yolda arkanda olanlar var gördüğüm kadarıyla. Onlar ile iyi ekip olursunuz. Bu arada bilmeden yakınıyorsun. Ben kendi bilgisayarımdan bile yazmıyorum şu an bunu düşün.

@CankaTx

Tanımaz olaydım. :) Neyse msnde hallederiz biz sorunumuzu.

bana tavır yapmayınız lütfen xD

hayır sana söyleyeyim kopyalama ile bir yere varılır :)

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ben kaçıyom arkadaşlar yatmaya tam tamına 35 saattır ayaktayım adi alasmarladık geldigimde okurum şu katorigi mod özel cümlelerle ayarlanmış kısa yolu olsa neyse kaçtım byy :S

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
şaka mısınız siz ya?

bari gidin r10da tanıtın "site"nizi..

o maskotu tescilletirse nabıcan ?

neyse

"taklitler asıllarını yüceltir"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5