İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.kareal.com > Satılık

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgilenmediğimden, www.kareal.com tümüyle (domain+script) satıyorum.

Tekliflerinizi PM yoluyla yollarsanız sevinirim.Kafamda bir fiyat yok.

Konu dışı mesaj atmayan arkadaşlara teşekkürler..

Herhangi bir hit'i yok.Siteyi açtım, düzenledim, reklam yapmadım.

Edit :
Eklemeyi unutmuşum.
Sitede küçük bir sayaç var.Böylelikle hangi linke kaç defa tıklanılmış vs görülebiliyor.
Bir de diğerlerinden farklı olarak, anasayfadaki reklamlı karelerin üzerine gelince imlecin yanında küçük bir pop-up ile daha büyük bir resim gözüküyor.
İsterseniz resimin olduğu yere küçük açıklamalar da ekleyebilirsiniz.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vay be çok gururlandım. Zamanında özenip frontpage ile yaptığım site kopyalanmış :)

Ekleme:
Kareleri ortada olunca ve pencereyi büyültüp küçültünce eklediğin resimler sabit kalıyor, kareler sağa sola hareket ediyor

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
caper' Alıntı:
Kareleri ortada olunca ve pencereyi büyültüp küçültünce eklediğin resimler sabit kalıyor, kareler sağa sola hareket ediyor

Resim üzerinden pixel'leri kaydetme yöntemi olmadığından kaynaklanıyor.Resim üzerine kaydetmek işin en kolay yanı zaten.

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
caper' Alıntı:
Vay be çok gururlandım. Zamanında özenip frontpage ile yaptığım site kopyalanmış :)

Ekleme:
Selam
yabancı bir firma bu scripti satmaktadır ve bu da onun aynısıdır benim bildigim
adres:
http://www.milliondollarscript.com/demo.html

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Milliondollarhomepage.com benzeri scriptler şu an pitasada oldukça fazla ama ben ilk zamanlarda kendim yapmıştım. Programlama falan yok yani sitede, bende anlamam zaten.

Benim bahsettiğim kendi yaptığım bir setenin kopyalanmasından gurur duyduğum, demek ki beğenilmiş ve kullanılmış. Çok fazla emek harcasaydım sinirlenebilirdim belki ama kısa sürede yapılacak bir şey olduğu için ve zaten önemli bir proje olmadığı için böyle hissetmediğimi belirttim.

www.internettarihi.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5