İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.maxi24.com - kesinlikle reklam almayın ödeme yapmıyorlar

webadisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
www.maxi24.com - kesinlikle reklam almayın ödeme yapmıyorlar ;

Merhaba .. Aslında Ben İnsanları Şikayeti Sevmem Ama Verilen Sözler Tutulmayınca Emek Boş Sayılınca Dayanamıyorum .. www.maxi24.com firmasının Yetkili Beyfendisi ( Hüseyin Bey ) ile Hafta Sonu Reklam Anlaşması Yaptık .. Sözde Bana Bugun 100 TL Eft Gecicekti .. Ama Söz Verdiği Parayı Geçmedi .. Benden Nacizhane Tavsiye .. Deneme Amacı ile bile olsa www.maxi24.com firmasından reklam almayın .. konuşma log kayıtları oldugu gibi aşağıdadır .. bu konu webmaster arkadaşlarımı uyarı amaçlı açılmıştır .. Bizin Bizden Başka Kimi Var !!! Ben Allah C.C Havale Ettim .. Hakkım Haram Olsun .. Lütfen Sizde Dikkatli Olunuz ..

4872301.jpg

72312502.jpg

24873303.jpg

75393204.jpg

16672805.jpg

saygılar .. iyi forumlar ..

webadisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çürük elmalar ayıtlanmalı .. internetten ekmeğini kazanan kişiler bilğilensin görsün amacım o güvenmesin ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5