İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.mp3.name.tr

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç düşünmemiştim acaba mü-yap .tr li domainleri de banlayabiliecek mi?

M

MasterTR

Misafir
nic.tr anlasmasina gore illegal icerik yayinlayan nic.tr domainleri tespit edildikleri anda kapatilmaktadirlar.

mp3 illegal oldugu icin bu domain adresini alan kisi pek fazla kullanamiyacaktir.

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu domain boşken almayı düşündüm fakat bünyesinde mp3 barındıran siteler 1.5 ay sonra kapatılırken bu domain nasıl iş yapar diye düşünerek almadım fakat muzik haber sitesi yaparsa çok iyi hit alır çünkü google amca tr uzantılı domainlere iyi hit göndermekte

N

Nurettin

Misafir
Arkadaşlar en yüksek verene verecegim site. Ama Şunu söyliyeyim. ilk actıgım gün google bu siteye 400 küsür kişi gönderdi. Yalan söylemiyorum. Bende çok şaşırmıştım ama öyle oldu. alan adının sadece mp3 olması tr uzantılı olması türkçe aramalarda öne getiriyor. Pazartesi gününe kadar satmayı düşünüyorum.

Güzel bir seo ile çok rahat güzel işler yapabilirsiniz. Benim zamanım yok ondan dolayı ilgilenemiyorum.

M

MasterTR

Misafir
Nurettin' Alıntı:
Arkadaşlar en yüksek verene verecegim site. Ama Şunu söyliyeyim. ilk actıgım gün google bu siteye 400 küsür kişi gönderdi. Yalan söylemiyorum. Bende çok şaşırmıştım ama öyle oldu. alan adının sadece mp3 olması tr uzantılı olması türkçe aramalarda öne getiriyor. Pazartesi gününe kadar satmayı düşünüyorum.

Güzel bir seo ile çok rahat güzel işler yapabilirsiniz. Benim zamanım yok ondan dolayı ilgilenemiyorum.
bana hangi adresten ne kadar hit geldigini gosteren istatistik sayfanin linkini veya ekran goruntusunu gosterebilirmisin?

N

Nurettin

Misafir
1 arkadaş 70 ytl verdi.
başka arkadaşımdan 90 ytl verdi.
Bir arkadaşa sattım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5