İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.netarkadas.net SATILIK (FOR SALE)

H

hibrahim

Misafir
ama ben 9.99$ verdim senin teklif zaten geçersiz oldu:) açık arttırmayla satıomuş:)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
pardon o zamn ben sınırlarımı zorluyorum ve tamıtamına ne az nede çok en yüksek teklifi veriyorum $10 ;)

H

hibrahim

Misafir
tamam sana bırakıyorum domaini ben o kadar veremem ... ya şaka maka bu adam ne yapmak istiyo anlamış değilim butun domainlere komik teklifler veriyor 5$ a aylık reklam alıyor birde üstüne üstlük domainini satmaya çalışıyo hiç işi yok galiba...

S

Senbul

Misafir
Sadece forumuda nekadar reklam yapabilirim diye oraya buraya sitenin adını yazıyor.Gıcık oldum valla 5 dolar bile vermiyorum 4.99

H

hibrahim

Misafir
:) ya ama azmine hayran kaldım butun başlıklara tek tek 9.99$ yazıyor en son birine 8.99 ama 1$ daha veririm yazmıştı:)

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 dolar vermiş bir yerde.. hemen kabul etsin teklif sahibi..
benden bu arkadaşa 0.99$ ancak gider..
o bile fazla..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi 9$ oldu tekrardan. ısrar etme bak düşeriz gene :)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,

"2 yanlış 1 doğru etmez"

Bu arkadaşa, yapmış olduğu ilgisiz teklifler nedeniyle gerekli uyarıyı yaptım.
Siz şimdi 0.99 $ gibi dalga geçer gibi fiyatlar verdiğinizde aynı hatayı yapmış olusunuz.
gerçekten işe yaramayacağını düşünüyorsanız bu alanadının, o zaman hiç teklif yapmayın.

saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5