İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.OyunAlemi.net satılık

O

OyunAlemi

Misafir
www.oyunalemi.net sedo da denemedim gelecek pr si 2 sanırım
ama 423 domain yonlu oldugu icin ornek www.interfinal.de interfinal.com
www.gamegarden.com oyun.de canim.de feln yonlu o yuzden gunde 3 bin 3 bin 500 den fazla oluyor
artik userler 423 domainden degilde oyunaleminden girdigi icin site tutuluyor yani
fiyat siz soyleyin.

H

hikayebul

Misafir
ben su dediklerinin %90 ini anlamadim,domaine ilgi duyuyorum yanlis anlama,ama nedemek gamegarden.com interfinal.de oyun.de yönlü? Okuyunca anladigim bu domainlerinde oyunalemi.net e yönlenmis olduguydu.Yu senin deyiminle ´yonlu´ yü aciklarsan sevinirim.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umarim satarsin arkadasim su anda benim gordugum kadari ile su saatteki tekil hiti 3000 civari.

O

OyunAlemi

Misafir
evet cok guzel hiti var
almak isteyen 200 den baslayabilir.

O

OyunAlemi

Misafir
hehe.

kusura bakma bu kadar guzel hiti olan siteyi degismem parayada ihtiyacim olsa satmam :mad:

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide oyunalemi interfinal ve birkaç domain oyunalemine yonlendirilmiş hit oralardan geliyor ! hitin sabit degilki
fiyatta çok yuksek istiyorsun benden 50 ytl .

O

OyunAlemi

Misafir
hostmekani 350 TL verildi artirabilirsen satalim size yok kalsın derseniz amenna

H

Hostmekani

Misafir
neyse oyunalemi sağlık olsun.Umarım en iyi fiyata satabilirsin.

O

OyunAlemi

Misafir
400

400 TL veren oldu ama satmiyoruz cunku oyun sitesi kuruluyor almanyadaki firma sponsor oldu oyun yazılıyor online okey bilardo batak tavla maça kızı isallah bu hitle iyi para kazandirirz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5